Acil Kredi Nasıl Alabilirim – Çekebilirim?

19 Nisan 2016

Çoğu banka kredi vermektedir. Acil olarak kredi nasıl alabilirim veya nasıl çekebilirim diyorsanız bu konuda sizlere bilgi aktarmaya çalışacağız. Kredi çekmek istiyorum ne yapabilirim? Acil kredi veren bankalar hangileridir? Acil krediye ihtiyacım var ne yapmam gerekli? Gelin hep birlikte bu soruların yanıtlarına bakalım.

Acil krediye ihtiyacım var

Hepimiz bazı anlarda acil paraya ihtiyaç duymaktayız. Burada da bankalar imdadımıza koşmakta. Çoğu banka sizlere kredi vermek için yarışıyor. Acil krediye ihtiyaç duyduğunuz da bankalara acil kredi başvuru yapmanız gerekli.

Acil kredi nasıl alırım

Acil kredi için başvuru yapmanız ilk şartlar arasında. Kredi başvurusu yaptıktan sonra bankalar sizin sicilinize göz atacaklardır. Eğer ki kredi kartlarınızı, daha önce çekmiş olduğunuz kredilerinizi zamanında ödediyseniz hiç bir banka size zorluk çıkarmayıp kredinizi verecektir. Ama bu iki önemli hususta sıkıntınız veya gecikmeleriniz var ise kredi çekmeniz zorlaşabilir. Bu durumda yapılacak işlemler farklılaşabilir. Daha önce yazmış olduğumuz kolay kredi nasıl alınır başlıklı yazımız sizi aydınlatacaktır. Göz atmanızı tavsiye ederiz.

Acil kredi lazım ne kadar kredi çekebilirim

Genellikle bankalar kredi tutarını sizin gelirinize bağlı olarak belirlerler. Tabi yukarı da dediğimiz kriterleri sağlıyorsanız kredi notunuza bağlı olarak biraz daha kredi tutarını artırabilirsiniz.

Ne kadar Kredi çekebilirim diyorsanız bu hususa da dikkat etmeniz gereklidir. Kredi tutarınızın belirlenmesinde bankalar tarafından alınan bir diğer kriter de halen ödemesi olan başka bir krediye olan kefilliğinizdir. Eğer ki devam eden bir krediye kefilliğiniz var ise kredi tutarınızı düşürecektir.

Acil kredi çekmek isteyenler yukarı da anlattığımız hususlara dikkat ettikten sonra ister internet üzerinden ister sms yoluyla isterseniz şubeye giderek acil kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Dursun dedi ki:

  Acil bir şekilde kredi çekmek istiyorsanız burada ki bilgileri okumanızı tavsiye ederim. Gerçekten bilgilendirici çok güzel bilgi aktarılmış. Teşekkürler kredispara. Böyle bir siteye ihtiyaç vardı.

  1. Kredispara dedi ki:

   Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

 2. İhsan dedi ki:

  Acil kredi lazım ama çıkmıyor. Kredi notum da yüksek anlamadım gitti. Acil kredi almam yazınızdan başka yolları var mı?

  1. Kredispara dedi ki:

   Bu konuda gerekli bilgileri sitemizde anlatmaya çalışıyoruz. Kredi alamamanızın bir çok sebebi olabilir.

 3. Kredi uzmanı dedi ki:

  Kredi hakkında gayet güzel ve doğru bilgiler aktarılmış. Emeğinize sağlık.

  1. Kredispara dedi ki:

   Güzel yorumunuzdan dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yaz


Yukarı Çık