Acil Nakit Veren Bankalar

10 Kasım 2016

Acil para konusunda bir çok yazımız sitemizde mevcuttur. Acil nakit para nasıl bulurum diyenler için sürekli araştırma yapmakta ve bu derlediğimiz konuları sizlere aktarmaktayız. Şimdi bu yazımızda ise acil para veren bankalar listesini sizler için araştırdık. Hangi koşullarda nasıl nakit para vermekte, bankaların limitleri nelerdir? Acil para ihtiyacınızı için nasıl başvuru yapılır tüm detayları ile bu yazı da.

Acil Para Veren Bankalar

Acil para veya acil nakit ihtiyacını fark eden bankalar bu yönde talep ettikleri müşterilerine acil kredi hizmeti sağlıyorlar. Acil kredi her bankaya göre isim değiştirmekte. Kimi bankalar kolay kredi diye adlandırmakta kimi bankalar anında kredi diye adlandırmaktadır. Acil nakit ihtiyacını daha detaylı anlatırsak şöyle izah edebiliriz.

Ek Hesap Başvurusu

Ek hesap vadesiz mevduat hesabınıza tanımlanmış olup acil nakit para ihtiyacınızı komisyon ödemeden hemen kullanmanızı sağlayan bir hesap türüdür. Ek hesabın artı yönleri şu şekildedir. Acil paraya sıkıştığınız anda hiçbir komisyon kesintisine uğramadan para çekip acil nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ek hesap kullanmak isteyenler banka ile iletişime geçmeniz gereklidir. Ek hesap başvurusunda talep ettiğiniz ek hesap limiti önemlidir. Limitiniz kadar para çekebileceğinizi unutmayınız.

Kredi Kartı Nakit Avans

Acil nakit ihtiyacınızı kredi kartınızdan da giderebilirsiniz. Bu hizmetin adı da kredi kartından nakit avans adıyla geçmektedir bankalarda. Kredi kartınızdan nakit avans çekmek isteyenler şunlara dikkat etmesini öneririz.

  • Kredi kartından nakit avans çekerken bankalar anında komisyon kesmektedirler.
  • Nakit parayı çektiğiniz andan yatırıncaya kadar faiz işletilir.
  • Kredi kartından nakit avans çekebilmeniz için ödemelerinizi düzenli yapmış olmanız gereklidir. 3 defa üst üste kredi kartının dönem borcu ödenmemiş olması durumunda kredi kartınız nakit avansa kapıtılır.

Acil Nakit Para Veren Bankalar

Konumuzun başlığına geri dönecek olursa bu hizmeti sağlayan bankalara göz atalım.

  • Halkbank
  • Türkiye İş Bankası
  • Garanti Bankası
  • Finansbank
  • Şeker Bank
  • Akbank
  • Yapı Kredi

Acil para ihtiyacı olanlar kesinlikle şuna dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Piyasada gayri resmi olarak borç para veren kişiler mevcuttur. Kesinlikle bu kişilerden uzak durmanızı ve para alış verişinde bulunmamanızı öneriyoruz. Yazımızı beğendiyseniz ve aklınıza takılan soruları yorum bölümünden bizlere yazarak diğer ziyaretçilerimizle de paylaşabilirsiniz. Ayrıca acil para üzerine olan ve

İlginizi çekebilecek diğer yazımıza buradan göz atabilirsiniz: Acil Nakit Para İsteyenlere Öneriler

Daha önce araştırmış olduğumuz Acil Nakit Para İsteyenlere Öneriler başlıklı yazımız Acil para, Acil para bulmak için ve Acil para lazım hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık