Akbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu ve Şartları

10 Ocak 2017

Akbank gelir belgesi olmadan kredi veriyor mu? Akbank gelir belgesiz kredi nasıl çekilir, şartları nelerdir? Akbank gelir belgesiz kredi başvurusu nasıl yapılır? kredispara ekibi olarak araştırdık, hazırladık. Bu yazımızda sizlere Akbank gelir belgesiz kredi hizmetini bilginize sunuyoruz. Yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Gelir Belgesiz Kredi

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Nedir?

Akbank uzun yıllardır bankacılık sektöründe yer alan özel bir bankadır. Birçok kredi türü ile hizmet veren Akbank yepyeni bir kampanya ile gelir belgesiz kredi vermektedir. Akbank Direkt Kredi olarak adlandırılan bu kredi türünde gelir belgesi sunmaya gerek yoktur. Sadece gelir belgesi değil, hiçbir belge sunmanıza dahi gerek yoktur. Peki, nasıl olur da hiçbir belge vermeden Akbank’tan kredi alınır diye merak ediyorsanız, yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz. Akbank Direkt Kredi Ürünü Nedir? İhtiyaç kredisi statüsü altında oluşturulan Akbank Direkt Kredi ürünü ile Akbank müşterileri şubeye gitmeden, tabiri caize oturdukları yerden kredi başvurusu yaparak anında kredi kullanma imkanına sahiptirler. Evet yanlış duymadınız. Şubeye gitmeden, gelir belgesi sunmadan bu kredi türünden yararlanabilirsiniz.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Almanın Şartları Nelerdir?

Kredi çekmeyi düşünenler ve bunu şubeye gitmeden, gelir belgesi sunmadan almak isteyenlerin şu şartları yerine getirmesi gerekmektedir.

  • Mevduat hesabı bulunması veya otomatik ödeme talimatı bulunması veya maaş müşterisi olarak Akbank müşterisi olmak
  • Akbank Direkt şifresi ile web hizmetlerini  kullanıma açık olmak
  • Kredi notu ortalama bir puanda olmak
  • Kredi geçmişi temiz olmak ve kara listede yer almamak gerekmektedir

Akbank Direkt şifre ile web üzerinden anında kredi başvurusu yaparak kredi kullanmak mümkündür.

Bunun dışında ise öğrenciler için gelir belgesiz kredi imkanı Akbank’ta yer almaktadır. Özellikle Üniversite öğrencileri için gelir belgesiz kredi hizmeti Akbank tarafından verilmektedir. Bunun için ise en önemli şart 18 yaşından büyük ve öğrenci olmaktır. Kredi limitleri düşük olsa da öğrenciler gelir belgesiz olarak kredi çekebilirler. Akbank gelir belgesiz kredi hizmetinden yararlanmak için bankanın web adresini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Akbank iletişim bilgileri

Telefon: 444 25 25 / 0850 222 25 25

Web: www.akbank.com

Daha önce yazmış olduğumuz yazılarımız ilginizi çekebilir. Göz atmanızı tavsiye ederiz.

Gelir Belgesiz Senetle Kredi Verenler

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu ve Almanın Yolları

Akbank Evlilik Kredisi Şartları ve Başvurusu

Daha önce araştırmış olduğumuz Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu başlıklı yazımız çalışmayan ev hanımları için kredi, Ev hanımları kredi başvurusu ve Ev hanımlarına kredi imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık