Akbank Neo Kart Başvurusu ve Şartları

19 Mayıs 2018

Akbank Neo Kart almak istiyorum, nasıl başvuru yapabilirim? Akbank Neo Kart nedir, başvurusu nasıl kullanılır? Neo Kart herkes alabilir mi? Sorularınıza özel olarak hazırladığımız bu yazımızı bilgilerinize sunuyoruz. kredispara.com ayrıcalığı ile Akbank Neo Kart hakkında detaylı bilgilere bu yazımızdan ulaşacaksınız.

Akbank Neo Kart

Akbank Neo Kart, aslında bir hesap kartıdır. Yani, Akbank hesap müşterilerine sunulan bankamatik kartının ismi Neo Kart’tır. Neo Kart diğer bankaların banka kartlarına göre farklı avantajlar sunar. Akbank Neo kart avantajlarını şu şekilde sıralayalım.

 • Akbank Neo kart ile web üzerinden alışveriş imkanı vardır.
 • Akbank Neo kart ile yapılan alışverişlerden alışveriş puanı kazanma şansı vardır.
 • Akbank Neo kart, alışverişlerde taksit imkanı sunar.
 • Akbank üyesi işyerlerinden Akbank Neo kart ile yapacağınız alışverişlerden indirim imkanı da sunulmaktadır.
 • Akbank Neo kart, kişiye özel artı bakiye yani hesapta para olmasa bile alışveriş yapma imkanı sunar.
 • Akbank Neo kart ile Akbank üyesi olan ve Neo POS kullanan işyerlerinden 100 TL’ye kadar kasadan nakit çekme hizmeti de bulunmaktadır.
 • SGK prim ödemeleri, Akbank Neo kart ile komisyonsuz olarak ödenebilmektedir.
 • Akbank Neo kart sahipleri, Akbank şubelerinde işlem önceliğine sahiptir.

Akbank Neo Kart Almanın Şartları Nedir?

Akbank Neo Kart, Akbank müşterilerine özel olarak sunulmaktadır. Bunun için öncelikle bir Akbank müşterisi olmanız ve Akbank’tan vadesiz mevduat hesabı açtırmanız gerekmektedir. Neo Kart kendi içinde birkaç çeşidi olan Akbank hesap kartı sistemidir. Burada müşterinin durumuna bağlı olarak Neo kart çeşidi düzenlenmektedir. Bankanın yeni müşterisi iseniz veya bankada sadece mevduat hesap müşterisi iseniz klasik bir Neo kart sahibi olabilirsiniz. Ancak, Akbank ile sürekli çalışıyor ve farklı bankacılık ürünleri de kullanıyor iseniz daha gelişmiş olan Neo Private karta sahip olursunuz ve artı bakiye veya kasadan nakit hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İşletme sahibi olanlara ise Neo Busisness kart çeşidi bulunmaktadır. Neo kart sahiplerinin kredi notu ve kara liste durumu da aslında son derece önemlidir. Kişinin kredi notu iyiyse artı bakiye limiti de yüksek olur. Kara listede olan veya kredi notu düşük olanların artı bakiyesi olmaz veya düşük olur.

Akbank Neo Kart Başvurusu Nasıl Olur?

Akbank Neo kart başvurusu için birkaç farklı yöntem vardır. Bunları şu şekilde belirtelim.

 • Akbank müşterileri, Akbank web üzerinden direkt işlem menüsünden anında başvuru yapabilirler.
 • Akbank Atm’leri üzerinden kartsız işlem menüsünden başvuru yapılabilir.
 • Akbank internet sitesi üzerinden Neo Kart başvurusu yapılabilir (www.akbank.com)
 • Akbank 444 25 25 müşteri hizmetleri numarasından başvuru yapılabilir
 • Akbank şubesine giderek Neo Kart başvurusu yapılabilir.

Eğer sizler de Akbank Neo Kart ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız yukarıdaki yöntemleri kullanarak zaman kaybetmeden kart başvurusu yapmanızı tavsiye ediyoruz. Web sitemiz üzerinden pek çok banka ürününe ve kampanyalarına ulaşabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.

Daha önce araştırmış olduğumuz SGK Primi Kredi Kartıyla Ödeme başlıklı yazımız SGK Prim Ödemesi, SGK Primi Kredi Kartı ve SGK Primi Kredi Kartı ile Ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık