Balon Paketleme İşi Yaparak 1000 TL Kazanmak

26 Temmuz 2017

Balon paketleme işi yaparak ek gelir elde etmek istiyorum mu diyorsunuz? Balon paketleme işi nasıl yapılır, balon paketleme işinden 1000 TL nasıl kazanılır? kredispara.com olarak sizler için hazırladık bu yazımızı okuyarak bilgi sahibi olacaksınız.

Balon Paketleme İşi Yapmak

Balon paketleme işi yapmak ek gelir yöntemlerinden bir tanesidir. Balon paketleme işi evlerde ek iş olarak yapılmakta ve zahmetsizdir. Balon paketleme işi zor değildir ve yorucu değildir. İnsanlar balon paketleme işi yaparak ek gelir elde etmektedirler. Balon paketleme işini firmalar evlere ek iş olarak verirler. Bunun en büyük nedeni ise firmaların bu alanda bir personel alarak maliyeti daha yükseğe çıkartmak istememesidir.

Balon paketleme işi yaparak insanlar kendilerine ek gelir sağlamaktadır. Özellikle ev hanımları bu işe yönelmektedir. Bunun yanı sıra emekliler, öğrenciler balon paketleme işini evde yaparak para kazanmaktadır. Balon paketleme işinin zahmetsiz olması da insanlar için cazip gelmektedir.

Balon Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde balon paketleme işi yapmak kolay bir iştir. Bu iş için lazım olan tek şey zamandır. Yani günlük çalışacak zaman dışında bu iş için bir şey gerekli değildir. Balon paketleme işi nasıl yapılır süreç nasıl işler sizlere şu şekilde aktaralım.

  • Balon paketleme işi için firmadan balonlar ve paketleme malzemeleri alınır. Ya da firma bunları bize kendisi iletir, kargo ile yollar.
  • Firmanın istediği ölçüde balonlar paketlemeye başlanır. Paketleme firmanın istediği ölçüde olmalıdır. Firma balonların nasıl paketleneceğini bize talimat verir. Örneğin renklerine göre, boyutlarına göre gibi. Ya da her renk balondan bir tane, iki tane olacak şekilde diye paketleme yapılması istenir.
  • Balonlar firmanın istediği ölçüde sıralanarak paketlemesi yapılır.
  • Eğer var ise paketleme işinden sonra paketlerin üzerine fiyat etiketi yapıştırılır.
  • Paketleme ve etiketleme işi bittikten sonra paketler sayılarak kutulara dizilir.
  • Kutulanana paket balonlar firmaya iletilir. Ya da firma gelip bizden siparişleri teslim alır.

Evde balon paketleme işinin süreci bu şekilde ilerlemektedir. Balon paketleme işi veren firmalara paketlenecek sayıda balonlara göre teslimat süresi isteyebilirler. Örneğin 50.000 tane balon için bir haftalık süre koyabilirler. Bu süre içinde paketlemenin yapılarak siparişin teslimatı yapılmalıdır. Süre içinde işin gerçekleştirilmesi firma ile aramızda olan iş ilişkisini arttıracaktır.

Balon Paketleme İşinden Ne Kadar Para Kazanırım?

Balon paketleme işi yapılarak ne kadar para kazanırım diyen bir çok insan vardır. Şu şekilde hemen belirtelim ki ne kadar çok paketleme yapılırsa o kadar çok para kazanılır. Balon paketleme işinde her gün çalıştığımızı ve bu oranda sipariş geldiğini düşünürsek günde ortalama 3 – 4 saat çalışarak ayda ortalama 1000 TL kazanmak mümkündür. Yapacağımız işe göre ayda daha fazla para kazanmak da mümkündür.

Balon paketleme işini bir grup halinde yapmak da mümkündür. Ekip oluşturarak daha fazla paketleme yapmak daha fazla para kazanmak da mümkündür. Balon paketlemeleri yapılıp teslimatı yapılırken yapılan işin ücreti alınmaktadır. Ya da haftalık, aylık ödeme yapan firmalar da bulunmaktadır. Firmaların bize bu iş için para vermesi yapacağımız işin düzenli olmasına bağlıdır. Balon paketleme işi zor ve zahmetsiz olsa bile bu işi ciddiyete alarak yapmalıyız. Firmanın istediği ölçüde paketleme yapılmalıdır. Baştan sağma iş yapılmamalıdır. Ve siparişler mutlaka istenilen vakitte bitirilerek paketler teslim edilmelidir. Balon paketleme işini veren firmalar genellikle bölgesel olarak faaliyet veren firmalardır. Çevrenizdeki bu firmalar ile iletişime geçerek sipariş alıp bu işe başlayabilirsiniz.

Bu konumuzu okuyan ziyaretçilerimiz aşağıdaki konularımıza da göz attılar. Aşağıdaki iş fikri sizinde ilginizi çekebilir. 

boncuk işi yaparak evde para kazanmak

Evde Boncuk İşi Yapmak İstiyorum Fakat Nasıl?


evden yapılabilecek işler

Evden para kazandıracak ve evde yapılabilecek işle bu konumuzda.

Evde Yapılabilecek İşler

Yazımızı faydalı bulduysanız beğenmeyi ve paylaşmayı ihmal etmeyiniz. Konumuzun altında bulunan yorum kısmından bizlere görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Daha önce araştırmış olduğumuz Satış Ortaklığı Yaparak Nasıl Para Kazanılır? başlıklı yazımız Satış Ortaklığı, Satış Ortaklığı Nedir? ve Satış Ortaklığıdan Nasıl Para Kazanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık