Cepten Kredi Nedir? Nasıl Alınır?

28 Temmuz 2017

Cepten kredi almak istiyorum, cepten kredi nasıl alabilirim? Cepten kredi alabilmek için şartlar nelerdir? Diye merak edenler için bu yazımızda bankaların cepten kredi hizmeti hakkında bilgiler veriyoruz.

Cepten Kredi

Öncelikle “cepten kredi nedir?” buna değinelim. Bankalar her geçen gün yeni bir hizmet ile karşımıza çıkmaya devam ediyor! Son yıllarda bankalar yepyeni hizmet ve uygulamalar ile müşterilerinin karşısına çıkarak rakiplerine fark atma çabası içindeler. Cepten kredi uygulaması da bunlardan bir tanesidir. Bankalar kredi başvurularını cepten alma uygulamasından sonra müşterilerinden gelecek taleplere göre krediyi cepten kullandırma yöntemini geliştirmişlerdir.

Cepten Kredi Uygulamasının İşleyişi Nasıldır?

Cepten kredi uygulaması ile bankalar aktif müşterilerine anında kredi hizmeti sunmaktadır. Her bankanın farklı limitleri vardır ve genellikle bu limitler 10.000 TL / 15.000 TL arasıdır. Cepten kredi almak isteyenlerin öncelikle ilgili bankanın cep şube uygulamasını cep telefonuna yüklemesi gerekmektedir. Daha sonra burada kayıt işlemleri gerçekleştirilmektedir. Cep şubeye kayıt olan müşteriler diledikleri zamanda cep şube uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabilirler. Cep şube üzerinden anında kredi başvurusu ve sonuçlanması mümkündür. Kredi değerlendirmesi anında sonuçlanır. Ve müşterinin talep etmesi ile birlikte kredi banka hesabına aktarılarak hemen kullanılabilmektedir.

Cepten Kredi Alabilmek İçin Şartlar Nelerdir?

Cepten kredi uygulaması ile kredi almak isteyenlerin şu şartları sağlaması gerekmektedir.

  • Cepten kredi için öncelikle bankanın cep şube uygulaması indirilmeli ve kayıt işlemleri yapılmalıdır.
  • Cepten kredi alabilmek için bankanın aktif müşterisi olmak gerekmektedir.
  • Cepten kredi, kredi notu iyi olan ve kredi sicili temiz olanlara sunulmaktadır.
  • Cepten kredi hizmetinden yararlanabilmek için daha öncesinden bankaya gelir belgesi, maaş bordrosu gibi belgelerin sunulmuş olması, bankada bu bilgilerin güncel olması gerekmektedir.

Cepten kredi hizmetinden yararlanabilmek için öncelikle bilinmesi gereken, kredi sicilimizin temiz olması ve kredi notumuzun çok düşük olmaması gerektiğidir. Kara listede yer almamak, borçlarımızı düzenli olarak ve vaktinde ödemek ile bu imkanlardan yararlanma olasılığımız çok daha fazladır. Bankalar özellikle maaş müşterileri için bu tür uygulamaları müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Cepten Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Bankalar artık cepten kredi verme hizmeti ile müşterilerine çok daha çabuk hizmet sunmaktadır. Hızlı kredi, hazır kredi gibi cepten kredileri veren bankaların sayısı da her geçen artmaktadır. Bankacılık sektörünün önemli kuruluşları olan Garanti Bankası, Denizbank, Akbank, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası, ING Bank, Odeabank, Halkbankası, Finansbank, TEB bankaları günümüzde cepten kredi veren finans kuruluşlarıdır.

Bu konumuzu okuyan ziyaretçilerimiz aşağıdaki konumuza da göz attılar. Sizinde ilginizi çekebilir.

kesin kredi on onaysız kredi

Kesin kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ilgili yazımıza da göz atabilirsiniz. Tüm detaylar bu konumuzda. Resmin üzerini tıklayıp ilgili yazımıza ulaşabilirsiniz.

Kesin Onaylı Kredi Başvurusu

Yazımızı beğendiyseniz paylaşmayı ihmal etmeyiniz. Yazımızın altında bulunan yorum kısmından bizlere düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Daha önce araştırmış olduğumuz Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu başlıklı yazımız çalışmayan ev hanımları için kredi, Ev hanımları kredi başvurusu ve Ev hanımlarına kredi imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık