En Düşük Ve 0 Faizli Kredi Veren Bankalar

23 Haziran 2016

İhtiyaçlarınız doğrultusunda alacağınız kredinin mümkün olduğunca en düşük oranlardan olmasını istersiniz. Bunun içinde oldukça araştırma yapmalısınız. Hemen hemen bütün bankaların kredi faiz oranlarını kredi başvurusu yapmadan önce inceleyebilir ve en uygun kredi veren bankayı tespit edebilirsiniz. Özellikle sıfır faizli destek kredilerini tarım ve işyeriniz için çekiyorsanız tercih edebilirsiniz. Bu konuda en iyi örneği Ziraat Bankasında görmekteyiz. Türkiye’nin köklü bankalarından Ziraat bankası son günlerde yaptığı yenilikler ile kredi isteyenlerin her alandaki gereksinimleri için kredi olanakları sunmaktadır. Bilhassa memurlar ile işçilere sağlamış avantajlı kredi imkanları ile müşterilerine çok kolay temin edebilecekleri kredi imkanları sunmaktadır.

Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar

Tüketicilerin her çeşit ihtiyaçlarında kullanmaları için başvurabileceği ferdi kredi için 3-6-9-12-36 ay vade seçenekleri bulunmaktadır. Ziraat bankası kredi başvurusu için ATM’ler üzerinden yapacağınız kredi müracaatı için maaş aldığınız hesap kartınızın yanınızda bulunması gerekiyor. Maaş kartınızla giriş yapınca krediler menüsünden tüketici kredisini tercih ederek başvurunuzu yapabilirsiniz. ATM’den başvuru yaparken dikkatli olmanız gereken mühim hamle tüketici kredisi ile Kredili Mevduat Hesabı (KMH) kredisi olmaktadır. KMH kredisine de ATM’den başvurulmaktadır. Ancak KMH kredisi alımlarında geri ödemeler yüksek oranlardadır.

Kamu sektörü içerisinde yer alan bir banka olması sebebi ile özel pazar bankalarına göre daha çeşitli kredi başvuru seçeneği mevcut olan Ziraat Bankası’nda en çok kullanılan kredi başvuru yolu Şubelere yapılan başvurulardır.

Şubelerden yapacağınız başvurularda krediye uyumlu görülmeniz halinde şayet banka müşterisi değilseniz yepyeni alıcı sözleşmeleri yaptıktan sonra kredi alabilmeniz için gerekli olan evrakların listesi şubede sizinle alakadar olan görevli personel aracılığı ile bildirilmektedir.

Şubeden yapılmış olan müracaatlar diğer müracaat yollarına göre daha çabuk çabuk onaylanmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bu yazımıza da göz atabilirsiniz.

Ziraat bankasından almış olduğunuz kredileri bankanın bir devlet bankası olması sebebiyle güven için kullanarak ödemelerinizde belirlenen zamanlarda yapmanız halinde kredi başvuru işleminiz güvenli bir şekilde sonuçlanmış olacaktır. Ziraat bankasıyla ilgili her türlü sorununuzda hem şubeleri ziyaret edebilir hem de 444 00 00 no.lu telefonu 24 saat tatil günleri de dahil olmak üzere arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ziraat bankasının tüzel kişiliği ve personelleri size yardımcı olmak için çalışacaktır.

Daha önce araştırmış olduğumuz En Uygun Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? başlıklı yazımız En uygun kredi, En uygun kredi nasıl alınır ve Kredi çekerken dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık