En İyi Kredi Veren Bankalar

15 Şubat 2017

Kredi çekmek istiyorum, en iyi krediyi hangi banka veriyor diye kendinize sormayı bırakın! Biz sizin için araştırmaya devam ettik ve bu yazımızı hazırladık. kredispara.com farkı ile sizler de en iyi kredi veren bankalar hakkında geniş bilgiye sahip olacaksınız. Tek yapmanız gereken ise bu yazımızı sonuna kadar okumak!

En İyi Kredi

En İyi Krediyi Nasıl Çekerim?

Acil bir ihtiyacınızdan dolayı kredi lazım oldu ve kredi çekmeye karar verdiniz. Kredi çekerek hem ihtiyacınızı karşılamak hem de daha az faiz ödemeyi isteyebilirsiniz. Bu da ortaya en iyi kredi çekmek kavramını çıkartır. Peki, en iyi kredi nasıl çekilir?

Bankacılık sektörü gün geçtikçe gelişmekte ve artan banka sayısı ile dikkat çekmektedir. Artan rekabet ortamı ile bankalar kredi verme politikalarını da değiştirmektedir. Önceki yıllarda bankadan kredi çekmek oldukça zor olmakla birlikte zaman alan bir işti. Günümüzde ise kredi çekmek kolay bir hale gelmiştir. İlk olarak kredi kefili faktörünü ortadan kaldırmaya başlayan bankalar, yaptıkları kampanyalar ile kredi faiz oranlarını da düşürme gayreti içine girmişlerdir. Bu da vatandaş için en iyi kredi ortamı yaratmıştır.

En iyi krediyi seçmek ve bulmak insanlar için kolay görülebilir. Ancak bu o kadar kolay değildir, ama zor da sayılmaz. En iyi krediyi çekmek için iyi bir piyasa araştırması yapmak gerekir. Çünkü bankaların kredi fırsatları değişmekte ve buna bağlı olarak avantajlar da değişiklik göstermektedir. En iyi krediyi bulmak için web sitemizi sürekli olarak takip etmeniz yararınıza olacaktır.

En İyi Kredi İçin Şartlar Nelerdir?

Kredi çekmek kolay hale gelmiş olsa da bankaların kredi fırsatlarından yararlanmak için belli başlı kriterler söz konusudur. En iyi kredi avantajı çoğunlukla bankanın mevcut müşterisi için olmaktadır. Hem özel faiz oranları hem de kredi limiti açısından banka müşterisi olmak gerekir. Bir diğer şart ise kredi notudur. Öyle ki kredi notu düşük olana faiz oranı yüksek olur ve kredi limiti de düşük olur. Kredi notu iyi olanlar ise daha düşük faiz oranı ile yüksek limitli banka kredisi alabilirler.

En İyi Krediyi Hangi Bankalar Vermektedir?

En iyi krediyi çekmek isteyenlere yaptığımız araştırmalar ile yardımcı olmaya devam ediyoruz. En iyi krediyi çekmek ve sektörde en iyi krediyi veren bankaları sıralamak için birkaç önemli noktanın altını çizmekte fayda var. Bu önemli noktaları ve en iyi kredi veren bankaları şu şekilde sıralamak mümkündür:

Maaş Müşterilerine En İyi Kredi Veren Bankalar: Bankaların hemen hemen hepsi kendi maaş müşterilerine en iyi krediyi sunmaktadır. Sektörün önde gelen bankalarından İş Bankası bu alanda öncü bir bankadır. Maaş müşterileri İş Bankası kredi imkanlarını en iyi şekilde değerlendirmektedir. Ziraat Bankası ve Halkbank da maaş müşterilerine en iyi krediyi sunan bankaların başında gelir. Garanti Bankası ve Akbank en iyi krediyi maaş müşterisine vermektedir.

Sektöre Yeni Giriş Yapan Bankalar: Bankacılık sektörüne yeni giren bankalar daha rahat kredi verebilmektedir. Bu açıdan da değerlendirildiğine Odeabank, ICBC Bankası, Fibabanka gibi bankalar en iyi ve en rahat kredi veren bankalar arasında başı çekmektedir.

Sektörde Önemli Bir Konuma Gelmek İsteyen Bankalar: Bankaların bir kısmı ise sektördeki yerini sağlamlaştırmak adına düzenledikleri kampanyalar ile cazip en iyi kredi veren bankalar arasında yer alır. Bu bankalar belirli dönemlerde hem faiz oranını düşürür hem de kredi limitini yükseltir. Kefil istememesi ve daha düşük kredi notu olanlara bile kredi verme fırsatının olması da en iyi krediyi veren bankalar olmalarına dikkat çekmektedir. Denizbank, Fianansbank, ING Bankası, TEB gibi bankalar bu açıdan değerlendirildiğinde en iyi ve en rahat kredi veren bankaların başında gelmektedir.

En iyi kredi veren bankalar ve bankaların güncel kredi kampanyaları ile ilgili daha çok bilgiye ulaşmak için kredispara.com web sitemizi sürekli olarak takip etmenizi önermekteyiz.

Daha önce araştırmış olduğumuz Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu başlıklı yazımız çalışmayan ev hanımları için kredi, Ev hanımları kredi başvurusu ve Ev hanımlarına kredi imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık