Facebook Paylaşımlarından Para Kazanmak İster Misiniz?

Sosyal medyalar artık herkes için bir vazgeçilmez hal almış durumda. Bunun da farkına varan Facebook yeni bir döneme giriyor. Facebook’ta paylaşım yaparak para kazanmanızı sağlayacak bir dönemi yakın zamanda kullanıcılarına sunacak.

İyi bir takipçiniz bulunmakta. En iyi ve ilgi çeken içerikleri siz hazırlıyorsunuz. Yaptığınız paylaşımlar bir çok beğeni alıyor ise sizde köşeyi facebook’tan para kazanarak dönebilirsiniz.

Şu anda zaten facebook üzerinden para kazanan kullanıcılar bulunmakta. Eğer ki çok fazla beğenili bir sayfanız var ise burada markalarla anlaşarak onların ürünlerini, markalarının tanıtımlarını yaparak para kazanmanız mümkün. Bu durumu fark eden facebook kendi bünyesinde bunu geliştirmeyi hedefliyor gibi ve yeni dönemde herkesin para kazanmasına olanak sağlayacak gibi.

Facebook Gönderilerinde Para Kazanma Dönemi

Onaylı kullanıcılar üzerinden anket çalışması yaptırıldı. Gönderilen yayınlarda eylem çağrısında bulundu. Bu çağrıda kullanıcıların hangi paylaşımlarla ilgilendikleri, hangi içerikleri daha çok talep ettikleri gibi araştırmalar yaptırıldı. Bu özellik sayesinde kullanıcıların bu gönderilerle ne kadar ilgilendiklerini, eylem çağrısının ne kadar ilgi çektiği gibi verileri tespit etmeye çalıştı.

Facebook’tan Nasıl Para Kazanılır?

Henüz kesin bilgiler olmamakla beraber yakın zamanda facebook kullanıcılarını düşünerek onlara para kazandırmayı hedefliyor. Eylem çağrısı gibi bağış kutusu butonları da koyarak kullanıcılarına para kazandıracak gibi. Bağış kutusunun yanında satın alma, içeriklerle ilgili marka tanıtımları, sponsorlu bağlantılar gibi paylaşımlarda kullanıcılara para kazanmaya başlayacak.

Daha önce araştırmış olduğumuz Karlı ve Yeni İş Fikirleri Bulmanız İçin 5 İpucu başlıklı yazımız İş fikirleri geliştirme, Karlı iş fikirleri ve Yeni iş fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık