Finansbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu ve Şartları

14 Ocak 2017

Finansbank gelir belgesiz kredi hizmetlerini kredispara olarak değerlendirmiş bulunmaktayız. Finansbank gelir belgesiz kredi nasıl alınır, başvuru şartları nelerdir? Gelir belgesiz kredi ile ilgili merak ettikleriniz bu yazımızda sizlerle!

Finansbank Gelir Belgesiz Kredi

Finansbank Gelir Belgesiz Kredi Veriyor mu?

Finansbank kredi başvurusunda bulunmak istiyorum diyenler ve gelir belgesiz kredi alabilir miyim için cevabımız evet. Sektörün önde gelen bankalarından olan Finansbank, gelir belgesiz olarak birkaç şekilde kredi vermektedir. Birbirinden farklı şekilde değerlendirilen bu kredi türlerinin hepsi ihtiyaç kredisi kapsamındadır. Şimdi bunlara birlikte bir göz atalım.

Finansbank Gelir Belgesiz Banka Müşterisi Kredisi: Eğer Finansbank müşterisi iseniz veya maaşınızı Finansbank üzerinden alıyorsanız, ihtiyaç kredisi için gelir belgesi ibraz etmenize gerek yoktur. Bu durumda kredi kullanmak isteyen kişinin kredi geçmişi ve mevcut kredi notu önem kazanmaktadır. Kredi geçmişi temiz olan, kara listeye girmeyen kişiler gelir belgesiz olarak kredi alabilirler.

Finansbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Bunun yanı sıra ise banka müşterisi olmasanız bile Finansbank gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bankaların geçtiği yeni ortak sistemde, ortak havuzda toplanan müşteri bilgilerine göre kredi verilebilmektedir. Burada da yine önemli olan kredi başvurusunda bulunan kişilerin geçmiş dönem kredi durumlarıdır. Kredi notu düşük olmamak kaydı ile banka müşterisi olmasanız bile Finansbank gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilir ve şartları karşılamanız durumunda kredi onayı ile birlikte krediyi kullanabilirsiniz.

Finansbank Gelir Belgesiz Hazır Kredi

Bu kredi türünde de banka müşterisi olunması ve aylık birikim tl tutarı en az 100.00 TL olması gerekmektedir. Bu kredi türünde kredi limiti diğerlerine göre daha yüksektir. Exclusive müşterilere özel olarak düzenlenmiştir. Gelir belgesi sunmaya gerek yoktur. Finansbank Exclusive müşterileri için sunulan bu kredi türü oldukça fazla tercih edilmektedir.

Finansbank Gelir Belgesiz Öğrenci Kredisi

Finansbank bazı dönemlerde üniversite öğrencilerine yönelik gelir belgesiz ihtiyaç kredisi vermektedir. Öğrenci olmak esastır ve 18 yaşından büyük olmak gerekir. Öğrencilerin zaten hali hazırda belgelenebilir bir geliri yoktur. Belirli limitlerde ki genellikle bu limitler yüksek değildir, üniversite öğrencilerine gelir belgesiz olarak kredi verilmektedir. Burada önemli olan husus ise öğrenci olduğunu gösterir belgenin bankaya ibraz edilmesi gerekmektedir.

Finasbank İletişim Bilgileri

Telefon: 0850 222 09 00

Web: www.qnbfinansbank.com

Daha önce yazmış olduğumuz gelir belgesiz kredi veren bankalar ile ilgili yazılarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu ve Şartları

Gelir Belgesiz Senetle Kredi Verenler

Daha önce araştırmış olduğumuz Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu başlıklı yazımız çalışmayan ev hanımları için kredi, Ev hanımları kredi başvurusu ve Ev hanımlarına kredi imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık