Finansbank Taşıt Kredisi Hesaplama

14 Nisan 2017

kredispara.com olarak bu yazımızda sizlere Finansbank taşıt kredisi hakkında bilgiler veriyoruz. Araç almayı düşünüyorsanız, Finansbank taşıt kredisi nasıl alınır, hesaplaması nasıl yapılır bunlara bakmadan karar vermeyin!

Finansbank Taşıt Kredisi

QNB Finansbank, araç almak isteyenlere taşıt kredisi vererek yardımcı olmaktadır. Binek ve hafif ticari araç almayı düşünenler için Finansbank bu finansmanı sağlamakta ve insanları araç sahibi yapmaktadır. Sıfır km araçlar olacağı gibi 5 yaşa kadar ikinci el araç satın alımlarında da Finansbank taşıt kredisi kullanmak mümkündür. Eğer araç almayı düşünüyorsanız Finansbank taşıt kredisini kullanabilirsiniz.

Finansbank Taşıt Kredisi Almak İstiyorum!

Finansbank taşıt kredisi almak isteyen vatandaşların alacakları sıfır km ya da ikinci el aracın fatura ya da kasko değerine göre limitli taşıt kredisi alabilirler. Sıfır km araçlar için aracın fatura değeri, ikinci el araçlar için ise aracın kasko değeri kredi limiti için baz alınmaktadır. Finansbank taşıt kredisi için başvurular direkt olarak banka şubesine yapılmaktadır. Ancak bunun öncesinde isterseniz web üzerinden ön başvuru yaparak bankanın sizi arayıp bilgi vermesini isteyebilirsiniz.

Finansbank Taşıt Kredisi Hesaplama ve Kredi Özellikleri

Finansbank taşıt kredisi almak için öncelikle şunu belirtelim ki kredi başvuru sahibinin kara listede olmaması gerekir. Ayrıca çok düşük kredi notu olanlara da Finansbank taşıt kredisi verilmemektedir. Finansbank taşıt kredisi alabilmek için ayrıca belgelenebilir gelir olması gerekmektedir.

Finansbank taşıt kredisi hesaplama yapabilmek için bankanın web adresi üzerinden hesaplama aracı mevcuttur. Finansbank taşıt kredisi hesaplama yaparken baz alınacak noktalar ve Finansbank taşıt kredisi özellikleri ise şu şekilde olmaktadır.

  • Finansbank taşıt kredisi alabilmek için TC vatandaşı olmak ve 18 yaş üstü olmak gerekir.
  • Finansbank taşıt kredisi kredi tutarı TL üzerinden verilmektedir.
  • Finansbank taşıt kredisi binek veya hafif ticari araçlar için verilmektedir.
  • Finansbank taşıt kredisi geri ödeme vadesi maksimum 48 aydır.
  • Finansbank taşıt kredisi faiz oranı ise % 1.35’dir.
  • Finansbank taşıt kredisi, araç satıcı firma ile her hangi bir anlaşma olmadığı sürece satın alınacak aracın 50.000 TL’ye kadar olan kısmının % 70’i, daha sonra kalan kısmının ise % 50’si kredi limiti olarak belirlenmektedir.

Yukarıdaki saydığımız kredi özelliklerine göre www.qnbfinansbank.com web adresi üzerinden Finansbank taşıt kredisine başvuru yapabilmeniz mümkündür.

İlginizi çekebilecek diğer yazımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz.

Taşıt kredisi veren bankalar

48 ay vadeli taşıt kredisi veren bankalar ve hesaplaması

Alınacak aracın 50.000 TL’ye kadar olan kısmının % 70’i, daha sonra kalan kısmının ise % 50’si kredi limiti olarak belirlenmektedir.

Aşağıdaki linkten direk QNB Finansbankın Taşıt Kredisi Hesaplamasına ulaşabilirsiniz:

Finansbank Hesaplama Aracına Gitmek İçin: Finansbank Taşıt Kredisi Hesaplama

Daha önce araştırmış olduğumuz Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu başlıklı yazımız çalışmayan ev hanımları için kredi, Ev hanımları kredi başvurusu ve Ev hanımlarına kredi imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık