Garanti Bankası Bonus Flaş Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

11 Mayıs 2017

Garanti Bankası Bonus Flaş hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum! Garanti Bankası Bonus Flaş nedir, ne işe yarıyor? Garanti Bankası Bonus Flaş nasıl kullanılıyor? Diyenler için bu yazımızda detaylı bilgiler sunuyoruz. Garanti Bankası Bonus Flaş ile ilgili güncel bilgiler bu yazımızda yer almaktadır.

Garanti Bankası Bonus Flaş

Garanti Bankası Bonus Flaş, sektörün önde gelen bankalarından olan Garanti Bankası’nın müşterilerine sunduğu teknolojik bir hizmettir. Bonus Flaş ile Garanti Bankası müşterileri tek tıkla bazı bankacılık işlemlerini rahatlıkla yapabilmektedir.

Garanti Bankası Bonus Flaş Özellikleri

Garanti Bankası Bonus Flaş, web ortamında hizmet vermekte olup müşterilere şu hizmetleri vermektedir.

  • Bonus Flaş web ortamında kullanılmakta olan bir uygulamadır. Bu uygulamada müşterileri kartları ile ilgili işlemleri kolaylıkla yapabilmektedir.
  • Banka kartları ve kredi kartları ile ilgili işlemler bu uygulamadan yapılabilmektedir.
  • Kart kampanyaları, taksit, ekstre erteleme gibi işlemler Bonus Flaş uygulaması ile anında yapılır.
  • Borç ödeme gibi işlemler de Bonus Flaş uygulaması ile yapılabilmektedir.
  • Bonus Flaş uygulaması sayesinde birden fazla banka kartı işlemi de kolaylıkla yapılabilmektedir. Uygulamanın ana amacı da birden fazla banka ve kredi kartı ürününü bir arada toplamak ve hepsi için tek bir yerden giriş yaparak işlem yapılmasına imkân sağlamaktır.

Garanti Bankası Bonus Flaş Nasıl Kullanılır?

Garanti Bankası Bonus Flaş, bankanın web ortamında sunduğu bir hizmet olduğu için öncelikle internet erişimi gerekmektedir. Garanti Bankası Bonus Flaş daha çok cep telefonu üzerinden erişilebilen bir uygulamadır. Cep telefonundan internet yardımı ile Garanti Bankası Bonus Flaş uygulamasına girmek mümkündür. Bunun için tabii öncelikle web üzerinden Bonus Flaş uygulaması cep telefonuna indirilmelidir. Tabi burada şunu hemen hatırlatalım ki burada güvenlik sistemini sağlamak için müşterilerin Bonus Flaş uygulamasını indirdiği cep telefonunu daha sonradan değiştirmesi ya da mevcut telefonu dışında başka bir telefondan Bonus Flaş uygulamasına giriş yapması anında mümkün olan şeyler değildir. Çünkü güvenlik gereği, Bonus Flaş il indirildikten sonra cihaz eşleşmesi yapılmakta bu da güvenlik sistemini oluşturmaktadır.

bonus flaş

Garanti Bankası Bonus Flaş uygulaması cep telefonuna indirildikten sonra müşterileri TC kimlik numarası ya da müşteri numarası ile sisteme giriş yapabilirler. Ancak bunun yanı sıra bir de Garanti internet veya cep şubesi parolası da gerekmektedir. Sisteme ilk giriş yapıldıktan sonra bir defaya mahsus olmak üzere yukarıda da belirttiğimiz gibi cihaz eşleşmesi yapılır ve cep telefonuna bir kullanımlık şifre gelir. Bu şifre de girildikten sonra Bonus Flaş uygulaması anında kullanıma başlanabilir.

Daha önce araştırmış olduğumuz TEB Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu ve Şartları başlıklı yazımız Gelir Belgesiz Kredi, TEB Bankası ve TEB Gelir Belgesiz Kobi Kredisi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık