Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası’nın müşterilerine özel ayrıcalıklarla sunduğu hizmetlerden bir tanesi de kredi kartı hizmetidir. Garanti Bankası müşterileri Garanti Kredi kartları sayesinde hem yurtiçinde hem de yurtdışında binlerce anlaşmalı firmada diledikleri gibi alışverişlerini yapabilmektedir. Garanti Bankası’nın kredi kartlarından birisine sahip olmak için kişilerin yapmaları gereken oldukça basittir. Garanti Bankası kredi kartı başvurusu için tercih edilebilecek en kolay yollardan bir tanesi Garanti Bankası şubeleridir. Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren Garanti Bankası şubelerinden herhangi bir tanesine dilekçe ile başvurularak istenilen kredi kartına sahip olunabilir.

Garanti Bankası kredi kartı nasıl alınır?

Banka çalışanları müşterilerinden gelen kredi kartı talepleri için gerekli evrak ve imzaları alarak kısa sürede işlemlerini tamamlamaktadır. Başvurular alındıktan sonra ise ortalama olarak bir iki hafta gibi bir süre içerisinde kredi kartları banka müşterilerinin belirttiği adrese ulaştırılmaktadır. Birçok avantaj sunan Garanti Bankası kredi kartı başvurusu için şubeye gitmek istemiyorsanız, diğer iletişim kanallarını da kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığının başvurular alanı üzerinden istediğiniz özellikteki kredi kartına başvurabilir ve işlemlerinizi kısa sürede online olarak tamamlayabilirsiniz. Yapılan başvurusu sonrasında kredi kartınız adresinize ücretsiz bir şekilde ulaştırılır.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternet bankacılığına ulaşmak için internet erişimine bir sahip bilgisayar yeterli olmaktadır. Aynı zamanda mobil cihazlar üzerinden de bankanın internet bankacılığına gidebilirsiniz. Ayrıca mobil cihazlarda mobil bankacılık kanalını kullanarak da kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Cep telefonu kullanımının artmasıyla birlikte kredi kartı almak isteyen müşteriler cep telefonlarından kısa mesaj atmak suretiyle de kredi kartı başvurularını tamamlayabilirler. Tüm bu iletişim kanalları dışında bir yolla kredi kartı başvurusu yapılması istenirse de günün yirmi dört saati hizmet veren Garanti Bankası müşteri temsilcilerine ulaşarak da farklı özelliklerdeki kredi kartı işlemlerini gerçekleştirmek mümkündür.

Garanti Bankası İletişim

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon: 444 0 333

Garanti Bankası Web Sayfası: www.garanti.com.tr

TAVSİYE KONUMUZ: En Uygun Kredi Kartı

En Uygun Kredi Kartı

En uygun ve en iyi kredi kartı ne diyorsanız bu yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz. Tüm detaylar burada. Resmin üzerini tıklayıp ilgili konumuza ulaşabilirsiniz.

Daha önce araştırmış olduğumuz Denizbank Kredi Başvurusu başlıklı yazımız Denizbank, Denizbank Kredi ve Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık