Garanti Nakit Avans Başvurusu ve Şartları

28 Şubat 2017

kredispara.com olarak bu yazımızda sizlere Garanti Nakit Avans hizmetini anlatıyoruz. Garanti nakit avans nedir? Garanti nakit avans nasıl kullanılır? Garanti nakit avans özellikleri nelerdir? Garanti nakit avans için başvuru nasıl yapılır diyenler için detaylı tüm bilgiler burada sizlerle buluşuyor.

Garanti Nakit Avans

Garanti Nakit Avans Nedir? Ne İşe Yarar?

Garanti nakit avans, Garanti Bankası müşterilerine sunulmuş bir hizmettir. Garanti nakit avans hizmetinden yalnızca Garanti Bankası müşterileri faydalanabilmekte, başka banka müşterileri faydalanamamaktadır. Garanti bankası müşterileri nakit ihtiyaçlarını anında ve kolaylıkla Garanti Nakit Avans sayesinde çözüme kavuştururlar. Garanti Nakit Avans, acil para ihtiyaçlarınıza en hızlı çözümdür. Garanti Nakit Avans, bankadan belirli bir faiz karşılığında, anında zaman kaybetmeden alınan borç para şeklidir. Kişiye özel sunulmakta ve belirli limitlerde nakit para verilmektedir.

Garanti Nakit Avans Şartları ve Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Nakit Avans Nasıl Kullanılır? Çeşitleri Nelerdir?

Garanti nakit avans, Garanti Bankası tarafından iki farklı şekilde sunulmaktadır. Bunları şu şekilde ayrı ayır değerlendirelim.

Kredi Kartı ile Garanti Nakit Avans: Garanti Bankası kredi kartı sahiplerine özel olarak sunulmakta olan Garanti Nakit Avans şeklidir. Kredi kartı limiti dâhilinde, müşteriler istedikleri zaman Garanti Bankası Atm’si üzerinden Garanti nakit avans alabilirler. Müşteriler isterlerse geri ödemeyi tek seferde tamamını ya da vadeli olarak eşit taksitli ödeyebilirler.

Garanti bankası kredi kartından Garanti Nakit Avans alabilmek için ayrıca bir başvuru yapılmasına gerek yoktur. Çekilen tutarın geri ödemesinde % 1,84 faiz uygulaması vardır. Geri ödeme taksitli olacak ise ayrıca %15 KKDF ve %5 BSMV ücretleri alınmaktadır. 5 ile 12 arasında taksitle geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Vaktinde ödenmeyen taksit tutarlarına günlük faiz uygulanır. Vadesinden önce yapılacak kapamalarda indirim uygulama hakkı banka insiyatifindedir. Nakit avans işlemlerinden ayrıca bir işlem ücreti alınmaz

Avans Hesap ile Garanti Nakit Avans: Garanti nakit avans hizmeti ayrıca Avans Hesap üzerinden kullanılabilmektedir. Avans Hesap sayesinde de acil nakit ihtiyaçları karşılanmakta ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Avans Hesap ile nakit avansta ise taksitli geri ödeme hizmeti yoktur. Geri ödemelerde minimum aylık faiz karşılığı ödenmesi gerekmektedir. Avans Hesap, müşterinin mevcut vadesiz hesabına bağlı olarak hizmet verir. Yani müşterinin vadesiz hesabına kredili mevduat limiti açılır. Bu limit bireysel müşteriler için 5.000 TL, KOBİ müşterileri için 12.000 TL’dir. Çekilen tutarın geri ödemesinde % 1,84 faiz uygulaması vardır. Nakit avans işlemlerinden ayrıca bir işlem ücreti alınmaz. Avans Hesap başvurusunu Garanti Bankası şubelerinden ve web üzerinden yapmak mümkündür.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ziraat Tüketici Avans Kredisine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Tüketici Avans Kredisi

Daha fazla acil kredi hakkında bilgi almak istiyorsanız ilgili kategorimize bakarak bir çok kredi bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Daha önce araştırmış olduğumuz Acil Nakit Para İsteyenlere Öneriler başlıklı yazımız Acil para, Acil para bulmak için ve Acil para lazım hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık