Gelir Belgesiz Anında Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesiz kredi alabilir miyim? Gelir belgem yok anında kredi veren bankalar var mı? Hangi bankalar bana gelir belgesi olmadan kredi verir? Diyorsanız, kredispara.com tarafından hazırlanan bu yazıyı mutlaka okumalısınız!

Gelir Belgesiz Anında Kredi

Günümüzde bankaların büyük bir çoğunluğu yeni bir sistem ile gelir belgesi istemeksizin anında kredi onayı vererek belirli limitlerde kredi kullandırmaktadır. Burada önemli olan nokta ise kredi çekmek isteyen kişilerin kredi geçmiş durumlarıdır. Kredi geçmişleri temiz olmayan kişilerin bankalardan kredi çekme şansları yoktur. Ancak kredi geçmişi temiz olan ve kredi notu çok düşük olmayan kişiler prosedürle uğraşmadan, vakit kaybetmeden, gelir belgesiz kredi için gelir belgesi ibraz etmeden anında kredi kullanabilirler. Hatta müşterisi olduğunuz bankadan kredinizi anında hesabınızda alabilirsiniz. Ortak havuzda toplanan müşteri bilgileri ile kredi başvurularına 5 dakika gibi kısa bir sürede cevap veren bankalar, kredi talep edenlerin kredi geçmişlerine göre kredi limiti oluşturarak gelir belgesiz anında kredi hizmeti vermektedirler.

Hangi Bankalardan Gelir Belgesiz Anında Kredi Alabilirim?

Özel sektörde yer alan bankaların neredeyse tamamı son birkaç yıldır gelir belgesiz olarak ihtiyaç kredisi vermektedir. Ancak bankaların bir kısmı bunu belirli dönemlerde düzenledikleri kampanyalar ile sağlamaktadır. Sizlere sektörde en çok tercih edilen ve gelir belgesiz olarak kredi veren bankaları şu şekilde sıralayabiliriz.

TAVSİYE YAZI: Gelir Belgesiz Senetle Kredi Verenler

Denizbank Gelir Belgesiz Anında Kredi

Özel sektörün önde gelen isimlerinden olan Denizbank anında kredi hizmeti ile nakit ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Denizbank gelir belgesiz kredi kullanabilmek için, banka müşterisi olmak her zaman önceliklidir. Banka müşterisi olan kişiler kredilerini anında hesaplarından kullanabilirler. Banka müşterisi olmasanız da gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Burada kişilerin kredi geçmişleri ve kredi notları önem kazanmaktadır. Denizbank iletişim bilgileri şu şekildedir:

Telefon: 444 08 00 / 0850 222 08 00

Web: www.denizbank.com

Detaylı bilgi için tıklayınız: Denizbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu ve Şartları

Garanti Bankası Gelir Belgesiz Anında Kredi

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi statüsünde gelir belgesiz olarak anında kredi vermektedir. Garanti Bankasının bu hizmetinden banka müşterileri yararlanmaktadır. Banka müşterisi olan kişiler Garanti bankası gelir belgesiz krediye başvuruda bulunarak anında kredi kullanma hakkına sahip olmaktadırlar. Garanti bankası iletişim bilgileri:

Telefon: 444 03 33 / 0850 222 03 33

Web: www.garanti.com.tr

Akbank Gelir Belgesiz Anında Kredi

Bankacılık sektörünün devlerinden olan Akbank, gelir belgesiz olarak kredi vermektedir. Akbank müşterisi olan kişiler web ortamından Akbank Direkt hesabı üzerinden Akbank Direkt Kredi kullanarak anında hesaplarına krediyi alabilirler. Gelir belgesi ve başka belgelere gerek yoktur. Akbank müşterisi olmasanız da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Akbank iletişim bilgilerini not almanızı tavsiye ederiz:

Telefon: 444 25 25 / 0850 222 25 25

Web: www.akbank.com

Detaylı bilgi için tıklayınız: Akbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu ve Şartları

Yapı Kredi Bankası Gelir Belgesiz Anında Kredi

Yapı Kredi Bankası, müşterilerine özel olarak hazır kredi kullandırmaktadır. Hazır krediler ihtiyaç kredisi statüsünde olup banka müşterilerinin geçmiş kredi durumları ve mevcut borç durumlarına göre belirlenen limitlerde gelir belgesiz olarak verilmektedir. Yapı Kredi Bankası müşterileri mevcut internet bankacılığı hesaplarından gelir belgesiz hazır kredilere başvurarak anında kullanıma geçebilirler. Yapı Kredi Bankası iletişim bilgileri:

Telefon: 444 04 44 / 0850 222 04 44

Web: www.yapikredi.com.tr

Finansbank Gelir Belgesiz Anında Kredi

Özel sektörde yer alan ve gelir belgesiz kredi imkânı ile öne çıkan Finansbank’dan gelir belgesiz olarak kredi hizmetinden bankanın müşterileri yararlanmaktadır. Finansbank anında kredi ürününe başvuran kişiler krediyi anında hesaplarında kullanabilirler. Finansbank irtibat bilgileri ise şu şekildedir:

Telefon: 0850 222 09 00

Web: www.qnbfinansbank.com

Detaylı bilgi için tıklayınız: Finansbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu ve Şartları

Bu sıraladığımız bankalar dışında da diğer bankalar zaman zaman düzenledikleri kredi kampanyalarında gelir belgesiz olarak kredi verebilmektedir.

İlginizi çekebilecek tavsiye yazılarımız aşağıdadır. Göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kredi Çekemiyorum Acil Para Lazım

Daha önce araştırmış olduğumuz Kredi Tahsisi Nedir? Ne İşe Yarar? başlıklı yazımız Kredi Tahsis Süreci, Kredi Tahsisi ve Kredi Tahsisi Aşamaları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık