Girişimci Destek Kredisi Veren Bankalar

30 Mayıs 2017

Girişimci kredisi almak istiyorum! Hangi bankalar girişimci kredisi veriyor? Girişimci kredisi veren bankalardan girişimci kredisi nasıl alınır? kredispara.com olarak sizlere bu konuda da yardımcı oluyoruz. Girişimci kredisi veren bankaları sizler için araştırdık ve bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Girişimci Kredisi

Girişimci destek kredisi, son zamanlarda oldukça ilgi gören bir kredi türüdür. Girişimci kredileri genç girişimcileri desteklemek, onlara yardımcı olmak amacı ile bankalar tarafından verilmektedir. Bankalar, devletin atmış olduğu adımlara istinaden girişimci kredilerini vermektedir. Girişimci kredileri, işe yeni başlayacak olan girişimciler için oldukça önemlidir. Bankalar girişimci kredilerini farklı isimler altında da verebilmektedir. Dükkan açma kredisi, girişimcilik kredisi, genç girişimci kredisi gibi isimlerle günümüzde bankalar tarafından girişimci kredisi verilmektedir. Girişimci kredisine sahip olabilmek için ise şirket olarak açılış yapılmış olması gereklidir.

Hangi Bankalar Girişimci Kredisi Vermektedir?

Girişimci kredileri günümüzde kamu bankaları ve özel bankalar tarafından verilmektedir. kredispara.com ekibi olarak bizler de sizler için bir araştırma yaptık. Girişimcilik kredisi veren bankaları şu şekilde sıralayabiliriz.

Halkbank Girişimci Kredisi

Kamu bankalarından olan Halkbank, girişimcilere yardımcı olmak adına 4 farklı şekilde girişimci kredisi vermektedir. Genç girişimci kredisi, Cesur girişimci kredisi, Usta girişimci kredisi ve Mucit girişimci kredisi adı altında sizler de Halkbank girişimci kredilerinden faydalanabilirsiniz.

TEB Girişimci Kredisi

Son yılların önemli bankalarından olan TEB, girişimcileri destekleme amaçlı olarak dükkân açma kredisi vermektedir. 36 ve 48 ay vadeli olmak üzere 50.000 TL limitli TEB girişimci kredisi alarak sizler de bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Garanti Bankası Girişimci Kredisi

Özel bankalar arasında önde gelen bankalardan olan Garanti Bankası iş yeri kurma adı altında girişimci kredisi imkânı sunmaktadır. Ağırlıklı olarak Kobi’lere yönelik olarak girişimci kredisi vermekte olan Garanti Bankası avantajlarından yararlanarak sizler de iş kurabilirsiniz.

İş Bankası Girişimci Kredisi

Bankacılık sektörünün köklü kuruluşu olan İş Bankası da girişimcileri desteklemek amacı ile girişimci kredisi vermektedir. İş Bankası girişimci kredisi ile sizler de hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Girişimci Kredisi

Girişimci kredisini Akbank’tan da almanız mümkündür. İş kurmak istiyorsanız sizler de Akbank girişimci kredisi imkânlarından yararlanabilirsiniz.

Denizbank Girişimci Kredisi

Denizbank, girişimci kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. Kobi statüsünde olan işletmeler için Denizbank girişimci kredisi vermektedir.

Diğer Girişimci Kredisi Veren Bankalar

Kobi statüsünde olan ve Kosgeb desteği ile girişimci kredisi veren bankalar da bulunmaktadır. Ziraat Bankası, Şekerbank, Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası da bu statüde girişimci kredisi vermekte olan bankalardır.

Girişimci kredisi şartları nelerdir? Nasıl alınır? diyorsanız ilgili yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

girişimci kredisi

Girişimciler için girişimci kredisi şartları nelerdir? Nasıl alınır?

kredispara.com web sitemiz üzerinden bankaların kredi kampanya ve haberlerine istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Yazımızı faydalı bulduysanız beğenmeyi ve paylaşmayı ihmal etmeyiniz. Ayrıca yazımızın altında bulunan yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz.

Daha önce araştırmış olduğumuz Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu başlıklı yazımız çalışmayan ev hanımları için kredi, Ev hanımları kredi başvurusu ve Ev hanımlarına kredi imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık