Gratis Kozmetik Bayilik Şartları ve Başvurusu

Gratis bayilik şartlarını ve başvurularını sizler için araştırdık. Bayanlara yönelik bayilik veren firmaların başında gelmektedir Gratis. Bayanların kozmetik ürünlerine her gün bir yenisi ekleniyor. Bu sebepten dolayı yatırım yapmak isteyenlerde bayanlara yönelik bayilik veren firmalar yöneliyor. Pek çok avm’de çok hızlı bir şekilde açılmaya devam etmektedir. Gratis firmasını inceleyecek olursak şunları söyleyebiliriz.

Gratis Kozmetik Firması Bayiliği

Demir Sabancı tarafından 2002 yılından bu yana Gratis markası cebeci hizmetimize girmiştir. Gratis kozmetik Sedes Holding bünyesinde bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana bayanların gözdesi olarak en çok tercih edilen bir hal almıştır Gratis markası. Şu zamanda 300’den fazla şubesi ile hızlı bir şekilde daha çok artıracak gibi gözükmektedir.

Gratis Bayilik Şartları ve Başvurusu

Gratis ağırlık olarak kadınların kozmetik ürünlerinin yanında bebek, erkek bakımı, anne ürünleri, cilt bakımı ürünleri, parfüm, deodorant ürünleri, saç bakımı gibi bir çok kozmetik ürünlerinin yanında bazı mağazalarında atıştırmalık ve yeme-içme yönelik gıda ürünlerini de bulabilirsiniz. Çalışanları konusunda eğitimli insanlardan oluşmaktadır.

Gratis’in ürünleri arasında;  bebek ve anne ürünleri, ağız bakımı ürünleri, çocuk ürünleri , erkek ve kadın bakım ürünleri, duş ve banyo ürünleri, saç bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, koku ürünleri ve değişik yenilikçi renkli kozmetik ürünler gibi bir çok çeşitli ürün bulunmaktadır.

Gratis Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sizlerde kozmetik sektöründe bir bayilik almak istiyorsan güçlü bir markayla bu piyasaya girmeniz her zaman bir avantaj olacaktır. Bu sektörü hızla büyüyen ve hiç ölmeyecek sektörler arasında sayabiliriz. Gratis bayilik almak isteyenler aşağıda bulunan firma irtibat numaralarından yetkililerle irtibata geçebilir onlardan detaylı bilgi edinebilir.

ÖNEMLİ NOT: Gratis Kozmetik firması edindiğimiz son bilgilere yönelik bayilik vermemekte açtığı tüm şubeler kendi bünyesinde bulunmaktadır. Tüm Ziyaretçilerimize duyurulur. Bu sebepten dolayı firmayla irtibata geçmeyiniz.

Kar marjları, ürün maliyetleri, dekorasyon giderleri, personel sayısı gibi bir çok kriterleri görüşebilirsiniz. İrtibata geçtiğiniz yetkililer saydığımız veya aklımıza gelmeyen her konuda bayilik şartlarını ve koşullarını sizlere aktaracaklardır.

Gratis Bayilik İletişim – İrtibat Bilgileri

Telefon: 0 212 705 26 00 ( Genel Müdürlük )

Adres: Cömert Sk. Yapı Kredi Plaza C Bl. Levent Beşiktaş / İSTANBUL

Telefon: 0 850 210 69 00

Web Sitesi: www.gratis.com

E – Posta: info@gratis.com

Sizleri bir çok bayilik veren firmalar hakkında bilgilendirmeye devam edeceğiz. Yazılarımıza bırakacağınız yorumlar bizler için değerlidir.

Daha önce araştırmış olduğumuz 10 Bin TL ile Ne İş Yapılır? başlıklı yazımız 10 bin tl ile neler yapılır, 10.000 tl'ye ne iş yapılır ve Az semayeli işler hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Serhad Mirhan dedi ki:

  Merhaba gratis ailesi 200 bine yakın nüfusu olan Şırnak/Cizre ilçemizde markanızı temsil etmek istiyoruz. Güzide ilçemizde yaptığımız araştırmalara göre 52 bin öğrenci 8 binden fazla eğitimci, ikibine yakın sağlık çalışanı bulunmaktadır. Ayrıca şehrimizde nüfusun çoğunluğu kadınlardan oluşmaktadır. Markanızı en iyi şekilde temsil edeceğimizden hiç kuşkunuz olmasın. Saygılarımızla.

 2. Ferdi Sümen dedi ki:

  Selamın aleyküm manisa salihliden yazıyorum 160 bin nüfusumuz var gratis bayiniz olmak istiyorum irtibata geçerseniz sevinirim

  1. Kredispara dedi ki:

   Gratis şu anda bayilik vermemektedir. Fakat yeterli miktarda sermaye gücünüz bulunuyorsa firma ile iletişime geçmenizi öneririz. İyi günler.

Yorum Yaz


Yukarı Çık