ING Bank Kredi Başvurusu

10 Eylül 2016

ING Bank, özellikle kredi seçeneklerinde kişilere avantajlı imkânlar sunarak, daha etkin bir hizmet vermek için son yıllarda büyüme içinde olmaktadır. Kişiler her türlü nakit ihtiyaçları için, ING Bank’ın avantajlı kredilerine başvurarak bu ihtiyaçları giderebilmektedir. Aynı zamanda ING Bank kredi başvurusu işlemlerinde faiz oranlarında bir yeniliğe imza atarak, kredi verme konusunda ön plana çıkmaktadır. ING Bank, herkese eşit faiz oranlı kredileri kaldırarak, kişiye özel faiz oranlı kredi seçeneklerini de insanlara sunmaktadır. İhtiyaç kredilerine başvurmak için şubeye dahi gitmeden, internet üzerindeki başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

İng Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu

Formu doldurarak internet üzerinden kredinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Faiz oranları da %0.99’dan başlayan ING Bank, bu anlamda birçok bankadan daha düşük faiz uygulamaya çalışmaktadır. Kredilere şubeden yapılan başvuru esnasında bazı evrakları tamamlayarak krediye başvuru yapabilirsiniz. Bu aşamada banka sizlerden öncelikle nüfus cüzdanı ve ikametgâh belgesi istemektedir. Nüfus cüzdanınızın yerine pasaport veya ehliyet, ikametgâh belgesinin yerine de adınıza kayıtlı olan bir fatura da geçerli olacaktır. Banka sizlerden çalışma durumunuza göre de bir gelir döküm belgesi istemektedir. Ücretli olarak çalışanların son aya ait maaş döküm belgeleri gerekecektir.

SMS KOBİ Kredi Başvurusu Yapmak

Bu başvuru genellikle kobilere yönelik olmaktadır. ING Bank’ta sms yoluyla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kimler başvurabilir derseniz ya firma sahibi olmanız gereklidir. Bunun için çep telefonunuz mesaj bölümüne girerek Büyük harflerle KOBİ yazın, ardından bir boşluk bırakın ve 11 haneli T.C. Kimlik Numaranızı 2205’e Mesaj (SMS) göndermeniz kredi değerlendirmesi ve başvurusu için yapmanız gereklidir.

Emeklilerin de ilgili sosyal güvenlik kurumu tarafından düzenlenmiş kimlik belgesi ya da gelirini belgeleyen banka hesap cüzdanları gerekmektedir. Çiftçi olanlardan da bu aşamada çiftçiliklerini gösteren belge istenmektedir. Aynı zamanda ihtiyaç kredilerine ING Bank kartınız olmasa bile, ATM’ler aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Sadece giriş tuşuna basarak; TC kimlik numarası, cep telefonu ve aylık gelir bilgilerinizle kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu aşamada yaptığınız başvurunun sonucu cep telefonunuza SMS yolu ile gelmektedir. Başvurunuzun onaylandığına dair bir mesaj aldığınız durumda da, paranızı ING Bank şubelerine giderek alabilirsiniz. Yazılarımız arasında bulunan Halkbank Kredi Başvurusu ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.

Daha önce araştırmış olduğumuz Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu başlıklı yazımız çalışmayan ev hanımları için kredi, Ev hanımları kredi başvurusu ve Ev hanımlarına kredi imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık