İngbank Emeklilere Ne Kadar Promosyon Veriyor?

8 Eylül 2016

Türkiye’de emeklilik sanıldığı gibi kolay değil çok zor geçinen emekliler için bankalar emekli maaşlarını kendilerinden almaları karşılığında bazı cazip hediye teklifleri ile emeklileri kazanmaya çalışmaktadır. İNGBANK olarak emeklilere yönelik başlatılan kampanyalar arasında maaşını taşıması durumunda 3 çeyrek altın kadar hediye kazanma fırsatı sunmaktadır. Emekli vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması adına bu kampanya yapılmıştır.

İngbank’tan Emeklilere Promosyon

Yenilikçi ve farklı bankacılık anlayışı olan INGBANK emeklilere yönelik hazırlamış olduğu kampanya ile yeni fırsatları emekli vatandaşlara sunmaya devam etmektedir. Emekli maaşlarını 4 yıl süre ile INGBANK’tan almayı taahhüt eden bütün emeklilerimize 2 çeyrek değerinde hediye ve 10.000 TL tutarında 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanan emekliler içinde 1 çeyrek altın değerinde hediye kazanma şansı sunulmaktadır.

İNGBANK emeklilere ne kadar promosyon veriyor” diyorsanız şu cevabı verebiliriz. Şu an INGBANK emekli maaşı alan müşterilerini de unutmayan banka onlar içinde 4 yıl süresince maaşlarını almayı taahhüt etmeleri ile birlikte kullanmış oldukları ihtiyaç kredileri göz alınarak 1 çeyrek altın değerinden hediye vermektedir.

Emekliler için Şartlarını zorlamakta olan INGBANK onların bu rahat etmesi gereken dönemlerde tüm yardıma ve desteği ile ellerinden geleni yapmaktadır. Emeklilere iyi ve kaliteli hizmet sunmak adına yapmış olduğu kampanyalar ile adından çok söz ettirmektedir. Birçok emekli vatandaşın tercih etmiş olduğu bankalar arasına çoktan yer almıştır.

INGBANK olarak Türkiye’de ilk ve tek olarak emeklilere sunulan fırsatlar içinde olan INGBANK telefon bankacılığı ile özel müşteri temsilcileri ile ayrıcalıklı hizmet imkanı sunmaktadır. Şube ve bekleme olmadan vakit kaybı yaşanmadan tüm işleriniz için pratik çözümler INGBANK’ta emekliler için bulunmaktadır.

Ziraat Bankası Emeklilere Promosyon

Ziraat Bankası Emeklilere Promosyon Ne kadar promosyon veriyor diyorsanız yazıyı görmek için resmi tıklayınız.

Sunmuş olduğu tüm hizmetler ile emekli vatandaşlarını düşünen ve onların yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen projeler ile emeklileri beklemektedir. Saygı ve sevgi ile tüm emekliler buyurun INGBANK bekliyor.

Daha önce araştırmış olduğumuz Halkbank Kredi Başvurusu başlıklı yazımız Halk Bankası, Halkbank ve Halkbank kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık