İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

19 Eylül 2016

Sizde iş bankası kredi kartı başvurusu yapmak ve maximum kartın getirdiği bir çok avantajdan yararlanmak mı istiyorsunuz. Bu yazımızda bir çok bilgiye ulaşmanız mümkündür. Günümüzde kredi kartı kullanan kişi sayısı her geçen gün giderek artmakta ve her gün milyonlarca kişi kredi kartı kullanmanın avantajlarından yararlanmaktadır. Kredi kartı kullanan kişi sayısı eski zamanlarda şimdiki kadar fazla değildi, çünkü kredi kartı başvurusu yapmak günümüzdeki kadar kolay değildi. Ayrıca bankaların kredi kartı konusundaki davranışları da kredi kartı kullanan kişi sayısını giderek arttırmıştır.

İş bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Ülkemizin önemli bankalarından bir tanesi olan İş Bankası ‘da çok sayıda kredi kartı kullanıcısına sahiptir. Müşterilerine farklı özelliklerde kredi kartları veren bankadan kredi kartı almak için farklı yollar izlenebiliyor. İş Bankası kredi kartı başvurusu yapabilmek için izlenebilecek en temel yollardan bir tanesi İş Bankası’nın herhangi bir şubesine başvurmaktır. Bankanın şubelerinden bir tanesine giderek müşteri temsilcilerine kredi kartı istendiğine dair dilekçe yazılması sonucunda ortalama olarak bir iki hafta içerisinde istenilen kredi kartına sahip olunabilir. Birçok bankada olduğu gibi İş Bankası ‘da kredi kartı kullanmak isteyen müşterilerine farklı başvuru olanakları tanıyor.

Kredi kartı başvurusu yapmak için bankaya gitmek istemeyen ya da bankaya gidecek vakti olmayan kişiler istedikleri zaman internet üzerinden de online kredi kartı başvurusu yapabilmektedir. Bankanın internet sitesindeki kredi kartı başvurusu alanına giriş yaparak birkaç kişisel bilgiyi ilgili alanlara girmek online kredi kartı başvurusu için yeterlidir. Bundan sonraki süreç ise aynı şekilde işlemektedir, kredi kartları başvuru sahiplerine bir iki hafta içerisinde gönderilmektedir. Ayrıca İş Bankası kredi kartı başvurusu yapmak için telefon bankacılığından da yararlanılabiliyor. Günün her saati bankanın müşteri hizmetlerini arayarak İş Bankası kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Telefondaki banka görevlisine kredi kartı istenildiğine dair bilgi verildikten sonra bazı bilgileri vererek telefon üzerinden de kredi kartı başvurusunda bulunabiliyor. Önceki yazılarımız arasında olan Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu yazımızda ilginizi çekebilir. Göz atmanızı tavsiye ederiz. Yazımıza yorum kısmından yazarak hem sitemize hem yazımızı okuyanlara bilgi aktarabilirsiniz.

Daha önce araştırmış olduğumuz Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu başlıklı yazımız Cepten kredi kartı başvurusu, Garanti bankası ve Garanti bankası kredi kartı hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık