Kadın Girişimcilere Destek Kredisi Veren 10 Banka

Kadın girişimcilere destek kredisi veren kamu ve özel bankaları sizler için araştırdık. Bu bankalardan 10 tanesini sizlere şu şekilde aktaralım. Bu yazımızda kadın girişimçiler için finansal destek amaçlı destek kredisi hangi bankalar vermektedir? Kadın girişimciler nasıl destek kredisi alabilir tüm detayları ile sizlere bu yazımızda aktardık.

Bayan Girişimci Destek Kredisi Veren Bankalar

Halkbank Kadın Girişimci Kredisi:

Bankacılık sektörünün önde gelen bankalarından olan Halkbank girişimcileri desteklemek adına hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Kadın girişimciler için destek kredisi sunan Halkbank 48 ay vadeli olarak girişimci destek kredisi sunmaktadır. 100 bin TL’ye kadar kadın girişimci destek kredisi veren Halkbank kadın girişimcilere iş kurma kredisi vermektedir.

Denizbank Kadın Girişimci Kredisi:

Özel bankalar arasında yer alan Denizbank kadın girişimciler için destek kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. Denizbank kadın girişimci destek kredisi 36 ay vadelidir. Uygun faiz oranları ile dikkat çeken Denizbank kadın girişimci kredileri 125 bin TL kredi limitlidir. Kadın girişimciler için iş kurarken lazım olan finansman Denizbank kadın girişimci kredisi ile sağlanabilmektedir.

Yapı Kredi Bankası Kadın Girişimci Kredisi:

Sektörün önde gelen bankalarından olan Yapı Kredisi Bankası girişimcileri desteklemeye devam etmektedir. Kadın girişimciler için uygun faiz oranları ile destek kredisi vermekte olan Yapı Kredi Bankası dosya masrafsız olarak kredi vermektedir. Kadın girişimcileri desteklemek adına ilk 3 ay geri ödemesiz kredi veren Yapı Kredi Bankası, ayda 1, üç ayda 1 veya altı ayda 1 gibi geri ödeme taksit seçenekleri de sunmaktadır.

A Bank Kadın Girişimci Kredisi:

Bankacılık sektörünün yeni isimlerinden olan A Bank da kadın girişimcileri desteklemek adına kredi vermektedir. Düşük faizli olarak kadın girişimci kredisi veren A Bank, 60 aya varan kredi geri ödeme özelliği ile dikkat çekmektedir.

Ziraat Bankası Kadın Girişimci Kredisi:

Ülkemizde faaliyet gösteren ve en eski isimlerden olan kamu bankası statüsündeki Ziraat Bankası da kadın girişimcilere destek kredisi vermekte olan bankalar arasındadır. Ziraat Bankası kadın girişimci destek kredileri uygun faiz oranları ve 60 aylık geri ödeme seçenekleri en çok tercih edilen kadın girişimci destek kredilerindendir. Dosya masrafsız olarak verilen Ziraat Bankası kadın girişimci kredilerini alanlar ayrıca bankacılık işlemlerini de kredi boyunca ücretsiz olarak yapabilmektedirler.

İş Bankası Kadın Girişimci Kredisi:

Bankacılık sektöründe ilklerin ismi olan İş Bankası da kadın girişimcileri destekleyen bankaların başında gelmektedir. Kadın girişimciler için destek kredisi vermekte olan İş Bankası 36 ay vadeli olarak düşük faiz oranlı kadın girişimci kredisi vermektedir. İş Bankası ayrıca en az %51 olmak üzere kadın ortaklı girişimler için de kadın girişimci kredisi hizmeti sunmaktadır.

TEB Kadın Girişimci Kredisi:

TEB, girişimci kredilerine ek olarak kadın girişimciler için de destek kredisi veren bir bankadır. Kadın girişimcilere iş kurma kredisi veren banka desteklerini arttırmıştır. 125 bin TL kredi limitli ve 36 ay taksitli olarak kadın girişimci kredisi veren TEB son zamanlarda sıkça tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır.

Garanti Bankası Kadın Girişimci Kredisi:

Özel bankalar arasında yeri ve önemi büyük olan Garanti Bankası, kadın girişimcilere kredi vermektedir. Kadın girişimciler için destek kredilerini özel faiz oranları ile veren Garanti Bankası 60 ay vadeli olarak destek kredisi vermektedir.

Finansbank Kadın Girişimci Kredisi:

Finansbank da kadın girişimciler için destek kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. Taksit erteleme seçenekleri ile 36 ay vadeli olarak destek kredisi veren banka ayrıca düşük faiz oranı ile de ayrıca kadın girişimcilere yardımcı olmaktadır.

Vakıfbank Kadın Girişimci Kredisi:

Vakıfbank, kadın girişimcilere destek kredisi vermektedir. Vakıfbank kadın girişimci destek kredileri 84 ay vadeli olarak verilebilmektedir. Diğer kredilere göre oldukça düşük faiz oranı ile son zamanlarda büyük rağbet gören Vakıfbank kadın girişimci kredileri büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Yine bu yazımızında devamı niteliğinde olan kadın girişimci kredisi üzerine ele almış olduğumuz konumuza göz atmanızı tavsiye ederiz. Aşağıdaki resmi tıklayarak ulaşabilirsiniz.

kadın girişimci kredisi

Kadın girişimciler destek kredisi alabilir mi? Nasıl alabilir diyorsanız tüm detaylar bu yazımızda.

Ayrıca yine ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz aşağıdadır.

girişimci kredisi

Girişimci kredisi veren bankalar hangileridir? Konumuza ulaşmak için resmi tıklamanız yeterlidir.

Daha önce araştırmış olduğumuz Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu başlıklı yazımız çalışmayan ev hanımları için kredi, Ev hanımları kredi başvurusu ve Ev hanımlarına kredi imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık