Kesin Onaylı Kredi Başvurusu

25 Nisan 2018

Ön onaysız kredi başvurusu nasıl olur mu diyorsunuz? Veya kesin onaylı kredi başvurusu nasıl yapılır? Ön şartsız kesin onaylanacak kredi başvurusu yapacaklar yazımızdaki bilgileri okumasını tavsiye ederiz.

Ön Onaysız – Kesin Kredi Veren Bankalar

Öncelikle kesin onaylı kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Bankalar kredi vermek için can atıyorlar. Biz kullanıcılar da nakite ihtiyaç duyduğumuz zaman hemen bankalara koşup kredi çekmek istiyoruz. İşte burada kolay kredi almanın yollarını arıyoruz. Bu sebepten dolayı ön onaya takılmadan kredi çıkmasını istemekteyiz.

Ön onaysız kredi almak istiyorsanız burada dikkat etmeniz gerekli bir kaç husus vardır. Öncelikle ön onaysız kredi için ödemelerinizi zamanında aksatmadan yapan kişiler için geçerlidir. Burada ön onaysız kredi veren bankaların isimlerini yazarak reklam yapmak istemeyiz amacımız sizlere sağlıklı bilgiler aktarmaktır.

Ön onaysız veya kesin onaylı başvuru yapmak isteyen kişilerin en çok düştükleri hata sms yoluyla, internet bankacılığı yoluyla olmasını bilmektedir. Bu aslında tamamen yanlıştır. Siz bu tür yolları kullanıp şubeye gitmeden başvuru yapmanız demek en çok incelemeye maruz kalmanız demektir. Çünkü yaptığınız yolla ilk önce bir ön şartlardan geçiyorsunuz. Krediniz hazır diye sizi bilgilendiriyorlar ve evraklar talep ediliyor. Siz bu evrakla gittiğiniz de şubeye 2. kez bir araştırmadan geçiyorsunuz. Zaten asıl başvuru ve inceleme şubeye gittiğiniz an gerçekleşiyor.

Siz ön onaysız kesin kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ve kredi notunuzda yüksek ise kesinlikle ilk başvurunuz şube olmalıdır. Burada ikinci bir dikkat etmeniz gerekli hususta kredi başvurunuz ne kadar çok olumsuz sonuçlanırsa diğer başvurularınız da sizin için olumsuz olacaktır. Bu ayrıntıya dikkat ediniz.

Kesin onaylı kredi başvurusunda sürekli çalıştığınız, maaş aldığınız ve sürekli olarak kredi kartını kullandığınız bir banka var ise ilk kredi başvurunuzu o bankaya yapınız. Çünkü sizin ödemelerinizi harcamalarınızı en iyi bilen, sizin için elinde bir çok veri barındıran o şubenizdir. Bu nokta da önemlidir.

Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar

Kesin onaylı kredi almak istiyorsanız bazı bankalar kriterleri sağladığınız taktirde sizlere anında kredi vermektedir. Fakat bu krediler genellikle üst limit olarak 50.000 TL olmaktadır. Tabi bu miktar kişiden kişiye göre değişmektedir. Burada bazı noktalar bulunmakta. Örneğin hesaplarınızda bulunan para hareketliliği, hesap kullanım detayları gibi bir çok unsur. Eğer kredi notunuz yüksekte ve bugünlerde bir çok bankanın hayata geçirmiş olduğu şubesiz internet bankacılığı ile kesin olarak kredi ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ele almış olduğumuz iki yazımızda bu yönde bulunmaktadır. Onlara “Enpara Kredi Başvurusu ve Şartları” ve “Jet Kredi Nedir? Şartları ve Başvurusu” buradan ulaşabilirsiniz. Bunların yanında sayabileceğimiz bankalarda

gibi bankalar hızlı kredi vermektedir.

İş bankası kredi başvurusu

iş bankası kredi başvurusu

Kredi başvurusu yapmak isteyenler yukarıda bulunan ilgili yazımızın resmine tıklayarak ulaşabilirler. Yazımızı faydalı bulduysanız paylaşmayı ve beğenmeyi unutmayınız. Ayrıca yorum bırakarak görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Daha önce araştırmış olduğumuz İpotekli Kredi Nasıl Alırım? başlıklı yazımız İpotekli kredi, İpotekli kredi almak istiyorum ve İpotekli kredi de dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Kredici Bankacı dedi ki:

  Kesin onaylı veya ön onaysız kredi üzerine çok güzel ve sağlıklı bilgiler aktarmışsınız. Bu işin içinde olduğum için biliyorum. Sitenizi takip etmekteyim. İyi çalışmalar dilerim.

  1. Kredispara dedi ki:

   Çok teşekkür ederiz.

 2. Ahmet dedi ki:

  Aktarmış olduğunuz kredi bilgileri gerçekten aydınlatıcı ve bilgi içerikli. Kesinlikle laf salatası yapmıyorsunuz. Paylaşımlar ve bilgiler için teşekkürler kredispara.

 3. Seçkin c. dedi ki:

  Kesin onaylı kredi için vermiş olduğunuz bilgiden çok yararlandim. Çok teşekkür ederim. Çok acil kredi ihtiyacım vardı. Güzel paylasimlarinizin devamını dilerim.

 4. Kredici dedi ki:

  Kesin onaylı kredi almak istiyorsanız kredi notunuz burada çok önemli. Kredi çekmek isteyenler kredi notuna önem gostersinler

 5. Cumhur Ö. dedi ki:

  Aktarmış olduğunuz kredi bilgileri çok çok faydalı. Buradaki tavsiyeniz doğrultusunda bende kredi başvurusunda bulunacağım. Acil olarak 20 bin tl ye ihtiyacım var.

 6. Belgin dedi ki:

  Çok iyi bir bilgi. Kesin bir şekilde kredi almak aslında çok zor. Çünkü her banka müşterilerine farklı yaklaşmaktadır. Bir banka gelir belgesi isterken başka bir banka formaliteden istemektedir. Aldığınız ücrete dahi bakmamaktadır. Burada önemli olan kredi notunuz ve bankanın kaç yıllık müşterisi olduğunuzdur. Saygılarımla.

 7. KADİR İLDEN dedi ki:

  selam ben istenmeyen nedenlerden dolayı karalisteye 7 yıl önce girdim ancak şu han icin gercekten cok acele onbin teleye ihtiyacım var bana yardımcı olmanızı istiyorum .

Yorum Yaz


Yukarı Çık