Kosgeb Destekli 10 Yeni İş Fikirleri Nelerdir?

Kosgeb destekli iş fikirleri nelerdir? Kosgeb desteği alarak iş yeri kurmak istiyorum! Kosgeb destekli olarak hangi işleri yapabilirim? kredispara.com olarak bu yazımızda sizlere bu konuda yardımcı oluyoruz. Kosgeb destekli olarak işletme açmak isteyenler için örnek iş fikirleri bu yazımızda sizlerle buluşuyor.

Kosgeb Destekli Yeni İş Fikirleri

Kosgeb Destekli İş Nasıl Kurulur?

Kosgeb destekli olarak iş kurmak için yapılacak iş ve açılacak işletme ile ilgili detaylı olarak bir proje hazırlanır. Bu proje ile birlikte Kosgeb müdürlüğüne müracaat edilir. Kosgeb tarafından incelenen proje onay alırsa, işletme kurmak isteyen girişimciye kolay geri ödemeli olarak kredi verilir. İşletme sahibi bu krediyi işletmeyi açmak için kullanır.

TAVSİYE: İşyeri Açma Kredisi Başvurusu ve Şartları

Kosgeb Destekli İş Fikirleri

kredispara.com ekibi olarak, Kosgeb destekli olarak açılabilecek işler ile ilgili 10 adet iş fikri örneğini sizlerle yazımızın bu bölümünde paylaşıyoruz.

Bilimsel Araştırma İşleri: Kosgeb destekli krediler alarak işletme sahibi olmak isteyenler bilimsel alanda araştırma geliştirme faaliyetleri kapsamında Kosgeb desteğini rahtlıkla alabilmektedir.

Teknolojik Üretim: Günümüzde teknoloji alanında üretim yapan ve teknolojiyi geliştirme yöntemi ile yeni ürünler üreten işletmeler Kosgeb desteği alabilmektedir.

Enerji Üretimi: Enerji üretimi alanında faaliyet göstermek isteyen girişimcilere Kosgeb yoğun olarak destek vermektedir. Elektrik, su başta olmak üzere; enerji alanında faaliyet gösteren firmalar için Kosgeb sonsuz olarak destek veriyor demek mümkündür.

Turizm İşletmesi Açmak: Kosgeb tarafından desteklenen ve kredi verilen işletmeler arasında Turizm sektörü de yer almaktadır. Özellikle butik bir otel veya seyahat acentesi gibi işletme fikirleri de Kosgeb desteklidir.

Gıda Üretim İşleri: Gıda alanında imalat yapacak olan işletmeler de Kosgeb desteği ile açılabilmektedir. Kosgeb gıda üretimi yapacak olanlara da destek vermektedir.

Reklam ve Yayıncılık: Reklam ve yayıncılık alanında faaliyet göstererek Kosgeb destek kredisi almak da mümkündür.  Bu alanda verilecek iyi bir proje ile Kosgeb desteği almak mümkündür.

Yeni Tarımsal Ürünler: Kosgeb, tarımsal alanda yeni ürünler için de destek vermektedir. Kinoa yetiştiriciliği buna büyük bir örnektir.

Bisiklet Sektörü: Bisiklet imalatı yapmak isteyenlere de Kosgeb destek vermektedir. Kosgeb destekli olarak bu alanda üretime başlayan işletme örnekleri mevcuttur.

Butik Restoran Açmak: Özellikle ev hanımları tarafından tercih edilmekte olan butik restoran ve ev yemekleri dükkânları, Kosgeb tarafından desteklenmektedir.

Yöresel Ürünler, Yöresel Tatlar: Yöresel ürünler, baharatlar, lezzetler vb üzerine işletme açmak isteyenler için de Kosgeb destek kredisi vermektedir.

kredispara.com sitemiz üzerinden sektör haberlerine ulaşabilir güncel bilgilere sahip olabilirsiniz. Daha fazla yeni iş fikirleri için ilgili kategorimize göz atabilirsiniz. Yazımızın altında bulunan yorum kısmına görüşlerinizi ve önerilerinizi yazmanızı rica ederiz. Konuyla ilgili olan diğer yazılarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

KOSGEB Teşvik Kredileri Nelerdir? Nasıl Alınır?

Hibe Kredi Nasıl Alınır? Hibe Kredi Veren Kurumlar

Daha önce araştırmış olduğumuz Kahvaltı Salonu Açmak - İş Fikirleri başlıklı yazımız Kahvaltı salonu açmak istiyorum, Kahvaltı salonu işletmek ve Kahvaltı salonu nasıl açılır hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık