Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

8 Temmuz 2017

Kredi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz fakat gittiğiniz çoğu banka maaş bordrosuz kredi vermediklerini mi söylüyorlar. Öncelikle gelir belgesi olmadan kredi çekmek mümkün müdür diye merak edenler için evet diyebiliriz. Peki hiçbir yerde çalışmadan yani maaş bordrosuz kredi başvurusunda nasıl bulunur? Nasıl kredi alınır? Bu konuyu sizler için araştırdık. Hangi bankalar maaş bordrosu olmadan kredi vermekte gelin birlikte bir göz atalım.

Maaş bordrosu olmadan kredi başvurusu

Öncelikle diğer yazılarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz. Aşağıda da konuyla ilgili olan yazılarımızı sizlere sunacağız. Bu yazımızda da maaş bordrosuz kredi almanın yollarına değinelim. Kredi çekebilmeniz için en az 6 SGK primlerinizin yatması gereklidir. SGK primlerinizin yatması demek sizin her hangi bir iş yerinde çalışıyor olmanız demektir. Eğer çalışmıyorsanız kredi çekmeniz bir nebze de olsa da zora girmektedir fakat imkansız değildir. Bankalar kredi vermek için adeta bir yarış içindeler. Günümüzde de çok fazla bankanın olması rekabet ortamının bir hayli fazla olması anlamına gelir ve bunu aşmak isteyen bankalar sadece çalışanlara yani maaş bordrosu olanlara kredi vermek yerine çalışmayan gelir belgesi olmayan kişilere de kredi vermek istemektedirler. Peki maaş bordrosuz kredi almak için bankaların aradıkları şartlar nelerdir? Burada dikkat ettikleri nokta sizin kredi notunuzdur. Kredi notunun ne anlama geldiğini daha önceki yazılarımızda anlattık. Alta vermiş olduğumuz linklerden bunu öğrenebilirsiniz. Eğer ki kredi notunuz riskli bir grupta değilse bankalar size bordrosuz kredi verecektir. Kredi notunuzda orta seviyelerde ise yine de kredi almanız mümkündür. Bankanın 2. şartını yerine getirmediğiniz taktirde sizden ipotek ve teminat isteyecektir. Üzerine kayıtlı bir gayrimenkul var ise bunu bankaya sunarak kredi çekebilirsiniz. İpotekli krediyi merak edenler yine aşağıda verdiğimiz linkten detaylı bilgilere ulaşabilirler.

Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Edindiğimiz bilgiler ışında banka isimlerini sıralarsak şunları söyleyebilir. Finansbank Enpara, TEB, Akbank, Denizbank, Garanti Bankası gibi bankalar maaş bordrosuz kredi vermektedirler. Krediler konusunda ilginizi çekebilecek yazılarımız aşağıdadır. Onlara da göz atmanızı tavsiye ederiz.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer yazılarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz. Ulaşmak istediğiniz konunun üzerini tıklayarak ilgili yazımıza ulaşabilirsiniz.

Gelir belgesiz kredi

Gelir belgesiz olarak veya bir gelire sahip olmadan kredi almak mümkün müdür? Tüm detayları burada.

Yazımızı faydalı bulduysanız beğenmeyi ihmal etmeyiniz. Ayrıca sitemizin sosyal medya hesaplarından bizleri takip edebilirsiniz. Böylece daha hızlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Daha önce araştırmış olduğumuz Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu başlıklı yazımız çalışmayan ev hanımları için kredi, Ev hanımları kredi başvurusu ve Ev hanımlarına kredi imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık