Modellife ile Katalogdan Satış Yaparak Para Kazanmak

19 Mart 2017

kredispara.com sizler için ek gelir imkânlarını araştırmaya devam ediyor! Bu yazımızda sizlere Modellife ile katalogdan satış yaparak para kazanma fırsatını anlatıyoruz. Eğer sizler de risk olmadan para kazanmak istiyorsanız; sizler için hazırladığımız bu yazımızı mutlaka okumalısınız! Modellife satış temsilcisi nasıl olunur, sistem nasıl işler hepsini açıklıyoruz.

Modellife ile Katalogdan Satış

Modellife Nedir? Modellife Ne İş Yapar?

Modellife, firma olarak 2010 yılında kurulmuş üretici bir şirkettir. Ana ürün grupları ise iç giyim ve ev giyim ürünlerinden oluşur. Bay, bayan ve çocuk olmak üzere herkese ve her kesime hitap eder. İç giyim ürünleri, çorap, pijama başta olmak üzere yüzlerce çeşit ile hizmet veren Modellife kaliteli üretimi ve uygun fiyatları ile yaygın olarak tercih edilmektedir.

Modellife firması ürünlerini katalog üzerinden satmaktadır. Yani ürünler mağazalarda değil, katalog ile satılmaktadır. Modellife satış temsilcileri ellerindeki katalog yardımı ile ürün tanıtım ve satışını gerçekleştirirler. Ve bu satışlardan kar elde ederler. Doğrudan satış tekniği kullanılmakta olup, satış temsilcileri üretici firma ile müşteri arasındaki tek aracıdır. Zaten sistemin amacı da budur. Modellife ürettiği ürünleri doğrudan müşteriye ulaştırır. Mağaza ve personel giderleri başta olmak üzere pek çok gider yok sayılır veya minimum düzeye indirilir. Bu şekilde ürünler daha aşağı bir fiyattan tüketicisi ile buluşur.

Modellife Satış Temsilcisi Olmak ve Para Kazanmak

Modellife satış temsilcisi olmak hem güzel hem risksiz hem de kazançlı bir iştir. Güzeldir çünkü insanlarla iletişim kurmak önemlidir. Risk yoktur çünkü satış temsilcileri sipariş üzerine çalışırlar; ürünlerin parasını alıp öyle sipariş geçerler. Ve ayrıca depolama, stok yapma, mal elinde kalma gibi dertleri yoktur. Ayrıca belirli kurallar ve süreler içersinde iade hakları da vardır. Kazançlıdır çünkü ürün başına satış karı alınır ve bu kar ortalama % 35 civarıdır.

Modellife satış temsilcisi olmanın ayrıca daha fazla ayrıcalığı vardır. Ve bu ayrıcalıklar aynı zamanda daha çok gelir elde etme imkânı da sunmaktadır. Öyle ki network sistemi benimsenmiş ve sisteme yeni katılacak üyeler sayesinde prim uygulaması da vardır. Satış temsilcileri kendilerine alt üye yapabilir. Bu alt üyeler de kendilerine alt üye yapmaktadır. Ve bunun bir sınırlaması yoktur, sonsuza kadar gitmektedir. Satış temsilcileri alt çankaya üyeleri sayesinde yeni pozisyonlara ulaşabilmekte ve aynı zamanda daha fazla gelir sahibi olabilmektedirler. Satış temsilcileri sırasıyla Takım Öncüsü, Menajer, Danışman, Sponsor, Lider, Direktör, İnci Direktör, Platin Direktör, Elmas Direktör ve Koordinatör olarak görev alabilirler. Yani Modellife ile katalogdan satış, kariyer planlaması olan güzel bir iştir.

Modellife Satış Temsilcisi Nasıl Olunur?

Modellife satış temsilcisi olmak için öncelikle sisteme üye olmak gerekmektedir. Üye olmak çok kolay ve hızlıdır. Modellife firma internet sitesi üzerinden anında üye olabilirsiniz. Üye olurken firmadan katalog istemeyi unutmayın. Gelen katalog ile satışa başlayabilirsiniz. Siparişlerinizi Modellife web sistem ya da telefon üzerinden verebilirsiniz. Ödemeyi ise ister kredi kartı ile ister kargo teslimi sırasında yapabilirsiniz. 100 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti de ödemezsiniz. Gelen ürünleri müşterilerinize ulaştırmanız yeterlidir. Aylık satış limitlerine ulaştıkça Modellife tarafından ayrıca primleriniz de olmaktadır. Tüm bunları ve daha fazlasını firmanın size vereceği kullanıcı kodu ve şifresi ile sistem üzerinden takip edebilirsiniz. Bu güzel ek gelir imkânından yararlanmak istiyorsanız sizler de vakit kaybetmeden sisteme üye olmalısınız. Modellife firma iletişim bilgileri ise şu şekildedir:

Modellife Firma İletişim Bilgileri:

Telefon: 0212 936 00 29

Web: www.modellife.com.tr

Daha önce araştırmış olduğumuz Hızlı Para Kazanma Yöntemleri ve Teknikleri başlıklı yazımız Hızlı Para Kazanma Teknikleri, Hızlı Para Kazanma Yolları ve Hızlı para kazanmak hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık