Mondi Mobilya Bayilik Şartları ve Başvurusu

Mobilya sektöründe olan ve bu sektörün öncü isimleri arasında olan Mondi Mobilyanın bayilik şartları nelerdir? Mondi bayiliği nasıl alınır ve başvurusu nasıl yapılır? Ülkemizde önde gelen mobilya üreticilerinden olan  Boydak Grup’un markası olan Mondi son zamanlarda bayi sayısını artırdı ve artık her yerde görmeye başladık. Bu yazımızda sizlere Mondi Mobilya hakkında kısaca bilgi vererek, nasıl Mondi Bayilik başvurusu hakkında bilgilendireceğiz.

Mondi Mobilya Bayiliği

20 yıldır mobilya sektöründe faaliyetini sürdüren ve 2006 senesinde Boydak tarafından satın alınan Mondi Mobilya, şu an itibariyle tam %500 büyüme göstermiş ve kapalı alanda üretimini 43.500 metrekareye çıkarmış, 500 kişiye de iş imkanı sağlayan büyük bir firma haline gelmiştir. Almanya, Amerika, İtalya ve İngiltere gibi gelişmiş ülkelerin dışında 40 ülkeye daha yaptığı şık ve modern tasarımlarla ihracat yapmaktadır. Ürettiğinin %10’unu yurt dışına satan ve yurtdışındaki bayi sayısını artırmak peşinde olan Mondi’nin 500’den fazla bayisinin yurtiçinde bulunduğu görülmekte. Diğer markalara göre fiyat bakımından daha avantajlı olan Mondi müşteri portföyünü gün geçtikçe artırmaktadır.

Mondi Mobilya Bayiliği Şartları

Bir Mondi bayiliği almak istiyorsanız ilk başta mali bakımdan güçlü olmanız gerekiyor. Açılacak olan mağazanın fiziksel konumu ile ilgili bazı şartların da olacağı muhtemeldir. Banka şirket tarafından mal alımı gibi konularda teminat mektubu isteyebilecektir. Mondi bayisi açılacak yerin bölge koruması anlayışından dolayı, çevresinde bir başka Mondi bayisinin bulunmaması gerekir.

Mondi Mobilya Bayiliği Başvurusu

Aşağıda verilen irtibat bilgilerinden ya da telefonla arayarak ya da e – posta göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz. İsteyenler Mondi’nin kendi internet sitesi olan www.mondi.com.tr ‘den iletişim bölümünü doldurarak başvuru yapabilirsiniz ya da bayilik şartlarını görebilirsiniz.

Mondi Bayiliği İrtibat Bilgileri

Telefon: 44 33 11

E – Posta: info@mondi.com.tr

Adres: O. S. B. 4. Cadde No : 12 Merkez / Kayseri

İnternet Sitesi: www.mondi.com.tr

Daha önce araştırmış olduğumuz Gratis Kozmetik Bayilik Şartları ve Başvurusu başlıklı yazımız Bayilik, Gratis Bayiliği ve Gratis Bayilik Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık