N Kolay Kredi Nedir? Ne İşe Yarar?

3 Şubat 2017

Kredi çekmek istiyorum, N Kolay Kredi nedir, herkes kredi alabilir mi? Nasıl çekilir? N Kolay Kredi ile kredi çekmek bir avantaj sağlar mı? Kredi çekmeyi düşünen ve N Kolay Kredi hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için bu yazımızı hazırladık. Bu yazımızı okuyarak N Kolay Kredi hakkında detaylı bilgilere ulaşacaksınız!

N Kolay Kredi

N Kolay Kredi Nedir?

Son günlerde adını sıkça duyduğumuz ve özellikle televizyon reklamlarında karşılaştığımız N Kolay Kredi, bankacılık sektörünün yeni isimlerinden Aktif Bank’ın bir hizmetidir. Bu yeni hizmette nakit ihtiyacı olan kişilere yardımcı olunmaktadır. Nakit ihtiyacı olan kişiler N Kolay Kredi hizmeti sayesinde banka şubesine gitmeden kredi çekerek nakit ihtiyacını karşılamaktadır.

N Kolay Kredi Başvurusu

N Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Olur? Hali hazırda Aktifbank müşterileri bankanın web adresi üzerinden kredi başvurusu yapabilir. N Kolay Banka kartı olan müşterilere kredi anında hesaba yatırılır. Eğer mevcutta bir N Kolay banka kartı yok ise, önce kart müşteriye kurye ile gönderilir. Ve kuryeden gelecek teslimat bilgisinden sonra kredi tutarı hesaba yatırılır. Bu arada hemen belirtelim, Passolig kartı sahipleri aynı zamanda bir AktifBank müşterisidir. Passolig kart sahiplerini ayrıca bir N Kolay banka kartı almasına gerek yoktur.

Mevcut banka müşterisi olmayan kişiler de bankanın web adresi üzerinden başvuruda bulunabilir. Bu kişilerin anında kredi notu ve kara liste sorgulaması yapılır. Olumlu ise başvuru kabul edilir ve kişiye N Kolay banka kartı gönderilir. Kart ulaştıktan sonra N Kolay Kredi tutarı hesaba yatırılır.

N Kolay Kredi Şartları

Herkes N Kolay Kredi Alabilir mi?

Kredi çekme yaşı yasal olarak 18 yaş ve üstüdür. Krediyi kullanabilmek için TC vatandaşı olmak gerekir. Kara listede olmayan ve kredi düşük olmayan herkesin başvurusu kabul edilir ve N Kolay Kredi imkânı sunulur.

N Kolay Kredi’de Masraf Var mıdır?

N Kolay Kredi’de kredi kullandırımı ücreti yoktur. Ancak kredi tutarının binde beşi oranında kredi tahsis ücreti alınır. N Kolay Kredi almak için sigorta yaptırma zorunluluğu yoktur.

N Kolay Kredi Özellikleri Nelerdir? Avantaj Sağlar mı?

  • N Kolay Kredi ile 3 ay ile 48 arası vade imkânı vardır.
  • N Kolay Kredi ile en az 2.000 TL en çok 25.000 TL kredi imkânı vardır.
  • N Kolay Kredi zamandan tasarruf sağlar, kredi başvurusu ve kredi kullanımı için banka şubesine gitmeye gerek yoktur.
  • Kredi geri ödemeleri web üzerinden sağlanacağı gibi, PTT şubeleri, pttmatikler, Akbank ve Vakıfbank Atm’si üzerinden de yapılabilmektedir.

Daha önce araştırmış olduğumuz Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Olur? başlıklı yazımız Kolay kredi, Kolay kredi nasıl çekilir ve Kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık