Şubeye Gitmeden Anında Kredi Veren Bankalar

19 Eylül 2017

Şubeye gitmeden kredi almak istiyorum! Şubeye gitmeden kredi veren bankalar hangileridir? Hangi bankalardan şubeye gitmeden anında kredi alınır? Sorularınıza bu yazımızda cevaplar bulacaksınız.

Şubeye Gitmeden Kredi Almak

Günümüzde bankalar kredileri şubeye gitmeden anında kredi vermektedir. Gelişen dünyamızda teknolojik hareketlerin de ışığında bankalar bu yeni hizmeti sunmaya başlamıştır. Krediler eskisi gibi bin bir zorlukta değil son derece kolay, hızlı ve modern şekilde bankalar tarafından verilmektedir. Şubeye gitmeden krediyi hesaba almak ve anında kullanmak mümkündür. Bu krediler bireysel ihtiyaç kredileridir ve başvurunun olumlu sonuçlanması ile kredi anında hesaba alınarak kullanılabilmektedir.

Bankalar Neden Şubeye Gitmeden Kredi Verir?

Bankaların vermekte olduğu bu krediler daha çok hızlı kredi, hazır kredi, cepte kredi, anında kredi, hesapta kredi, flaş kredi gibi isimlerle verilmektedir. Günümüzde kredi almak kolaylaştırılmıştır ve anında kredi vermek bankalar için yeni bir hizmettir. Banka sayısının artması ve insanların elinde seçenek olması da bankalar için bir rekabet ortamı yaratmıştır. Artık tüketiciler şartları sağladı takdirde istediği bankadan kredi alabilmektedir. Bankaların da ana gelir kaynağı olan kredi faiz getirileri de onlar için son derece önemlidir. Bu gelişmeler ile birlikte artık bankaların büyük bir kısmı alt yapı oluşturarak şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi verme ve kullandırma hizmeti sunmaktadır. Maaş müşterileri başta olmak üzere, kendi müşterilerine anında kredi veren bankaların şartları kredi notu iyi olmak ve kredi sicili temiz olmaktır. Anında kredi başvurusu hizmetine ilaveten geliştirilen hemen değerlendirme ve sonuç ile birlikte artık şubeye gitmeden onaylanan krediyi hesaba alıp kullanmak da mümkündür.

Hangi Bankalar Şubeye Gitmeden Anında Kredi Vermektedir?

Günümüzde yaygın olarak anında kredi veren ve en çok tercih edilen şubeye gitmeden kredi alınan bankalar ise şu şekildedir.

Garanti Bankası Anında Kredi

Özel sektörün önemli bankalarından olan Garanti Bankası, maaş müşterileri başta olmak üzere aktif müşterilerine web üzerinden anında kredi hizmeti sunmaktadır. 20.000 TL limitli 48 ay vadeli Garanti Bankası anında kredileri istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi

Akbank, müşterilerine anında kredi veren bankalar arasındadır. Şubeye gitmeye gerek kalmadan onaylı krediler Akbank Direkt Kredi olarak verilmektedir. Bankanın web şubesi üzerinden başvuru yapılması ve krediyi anında hesaba almak mümkündür. Bu krediler 15.000 TL limitlidir ve 48 ay vadelidir.

Yapı Kredi Bankası Şubesiz Kredi

Şubeye gitmeden Yapı Kredi Bankasından da kredi almak mümkündür. 48 ay vadeli olarak verilen bu krediler 1000 TL ile 10.000 TL arası limitlidir. Banka müşterileri bu kredilerden diledikleri an yararlanabilirler.

Finansbank Online Kredi

Sektörün parlayan isimlerinden olan Finansbank, müşterilerine 30.000 TL limitli olarak anında kredi vermektedir. Bankanın web şubesinden bu kredilere 48 ay vade ile sahip olmak mümkündür.

ING Bank Hazır Kredi

Yine özel bankalar arasında son yılların en iyi çıkış yapan bankalarından olan ING Bank, aktif müşterilerine web üzerinden, şubeye gelmeye gerek kalmadan anında kredi vermektedir.

TEB CepteTEB Kredisi

TEB de anında kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Banka, kredi sicili temiz olan maaş müşterilerine özel 48 ay vadeli 10.000 TL limitli kredi vermektedir.

Bank Pozitif Dijital Kredi

Son zamanların en revaçta hizmeti olarak piyasaya giren dijital banka Bank Pozitif, müşterilerine anında kredi vermektedir. Günümüzde bu alanda ilklerden olan banka şubesiz bankacılık hizmetleri sunmakta ve kredi sicili temiz olan, gelir belgesi sunan, kredi notu çok düşük olmayanlara anında dijital kredi vermektedir.

ilginizi çekebilecek diğer konularımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

anında kredi

Anında kredi iş bankası

İş Bankası Anında Kredi 15.000 TL – Acil Kredi


hızlı kredi

Hızlı kredi almak istiyorum. Hızlı kredi nasıl alınır? Tüm detayları burada.

Hızlı Kredi Nedir? Nasıl Alınır?

Daha önce araştırmış olduğumuz Kredi Tahsisi Nedir? Ne İşe Yarar? başlıklı yazımız Kredi Tahsis Süreci, Kredi Tahsisi ve Kredi Tahsisi Aşamaları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık