TEB Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu ve Şartları

18 Temmuz 2018

TEB gelir belgesiz nasıl alınır? Kredi çekmeyi düşünenler için TEB gelir belgesiz kredi türünü araştırdık. Bu yazımızda TEB gelir belgesiz kredi başvurusunu değerlendiriyoruz. Sizler de TEB sayesinde gelir belgesiz kredi imkânlarından yararlanabilirsiniz.

 TEB Gelir Belgesiz Kredi

TEB Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Nedir?

Türkiye’nin önde gelen finans kuruluşlarından olan TEB gelir belgesiz olarak kredi hizmeti vermektedir. Özel bankacılık alanında faaliyet gösteren TEB müşterilerine gelir belgesiz olarak, Cepteteb adı altında ihtiyaç kredisi imkânı sunmaktadır.

CEPTETEB Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Şartları

Cepteteb Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Nedir? Şartları Nelerdir? TEB Cepteteb gelir belgesiz ihtiyaç kredisi ile acil ihtiyaçlarınıza yönelik kredi çekebilirsiniz. Hem kredi başvurusu için hem krediyi kullanmak için banka şubesine gitmenize gerek yoktur. Cepteteb gelir belgesiz ihtiyaç kredisinden yararlanmak için ise;

  • TEB müşterisi olmanız gerekmektedir.
  • TEB müşterisi olarak Cepteteb internet bankacılığını kullanıyor olmanız gerekmektedir.
  • Kredi geçmişinizin temiz olması gerekmektedir.
  • Kredi notunuzun düşük olmaması gerekmektedir.

TEB Gelir Belgesiz Kobi Kredisi

Bunun dışında ise TEB, yeni iş kuranlar için de gelir belgesiz kredi vermektedir. Haliyle yeni iş kuranların zaten bir gelir belgesi yoktur. Bu gelir belgesiz krediyi kullanmak için de 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir. Gelir belgesiz olarak verilen bu kredi türü ise TEB kobi kredileri başlıklı yazımız altında detaylı olarak anlatılmaktadır.

TEB Gelir Belgesiz Öğrenci Kredisi

Her zaman olmamakla birlikte dönemsel olarak kampanya düzenleyen TEB, üniversite öğrencileri için gelir belgesiz olarak belirli limitlerde ihtiyaç kredisi vermektedir. Öğrencilerin bir gelir belgesi durumu olmadığı için tüm bankalar gibi TEB de gelir belgesiz olarak öğrenci kredisi vermektedir. TEB gelir belgesiz öğrenci kredisinden yararlanmak için öğrenci belgesinin bankaya ibraz edilmesi gerekir. Aksi taktirde TEB gelir belgesiz öğrenci kredisinden yararlanma imkanı yoktur. Bunun yanı sıra yasa gereği de 18 yaşından büyük olmak ve öğrenci olmak şartı vardır. Bunun yanı sıra öğrencinin varsa mevcut kredi kart borç durumuna da bakılır. Geçmiş kredi sicili bozuk olan kişilere kredi kullandırılmaz. TEB gelir belgesiz kredilere başvurularınız için aşağıda bankanın iletişim bilgileri bulunmaktadır.

Daha önce yazmış olduğumuz gelir belgesiz kredileri üzerine olan bilgilere göz atmanızı tavsiye ederiz.

Finansbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu ve Şartları

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu ve Şartları

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu ve Şartları

Daha önce araştırmış olduğumuz Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu başlıklı yazımız çalışmayan ev hanımları için kredi, Ev hanımları kredi başvurusu ve Ev hanımlarına kredi imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık