Tek Kredi Nedir? Ne İşe Yarar? Güvenilir Mi?

12 Nisan 2017

kredispara.com farkıyla sizlere bu yazımızda Tek Kredi hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. Tek kredi nedir diye merak edenlere özel olarak hazırladığımız bu yazımızda Tek kredi ile ilgili merak ettiğiniz her şeye ulaşacaksınız. Tek kredi nedir, nasıl alınır? Tek kredi ne işe yarar? Tek kredi almak güvenli midir? Hepsi ve daha fazlası için lütfen yazımızı sonuna kadar okuyunuz.

Tek Kredi Nedir?

Tek kredi, bankaya olan borçların yeniden yapılandırılmasını sağlayan yani tüm banka borçlarının tek bir yerde toplanmasını sağlayan aracı bir kuruluştur. Bu kuruluş, Tek Kredi ismi ile bilinmekte ve web ortamından başvurusu yapılmaktadır. Tek Kredi, anlaşmalı olduğu bankalar ile çalışmakta ve ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmaktadır. Bu şekilde ihtiyaca yönelik hizmet vermekte ve kredi, ihtiyaç kredisi statüsünde olmaktadır.

Tek Kredi Ne İşe Yarar?

Tek Kredi, insanların bankalara olan borçlarının düzenleyicisidir. Yani, kredi borcu, kredi kartı borcu ve KMH borcu hep birlikte bir bütün olarak yeniden verilecek bir kredi altında toplanır. Bu şekilde yeniden taksitlendirme ve dolayısıyla aylık daha az tutarlar ödeme imkânı ortaya çıkmaktadır. Tek kredi platform olarak, banka borçlarından kafasını kaldıramayanlar için çözüm odaklı çalışmakta ve buna göre ihtiyaç sahiplerinin finansal durumlarına göre kredi ve geri ödeme imkânı sunmaktadır. Yapılandırma kredisini yine bir banka vermekte ancak Tek kredi platformu burada aracı konumda bulunmaktadır. Tek kredi platformu, kredi ile ilgili başvuru sahibi ön araştırmasını hızlı bir şekilde yapmaktadır. Müşteriyi bankaya, krediyi de müşteriye hazır hale getirme görevini Tek kredi platformu üstlenmektedir. Bu şekilde tek bir kredi altında ihtiyaç kredisi şeklinde kredi verilmekte kredi limiti ise 5.000 TL ile 100.000 TL arasında olmaktadır.

Peki, Tek Kredi Güvenilir midir?

Tek kredi aracılığı ile kredi yapılandırma yapmak son derece güvenilirdir. Çünkü Tek kredi platformu, BDDK tarafından denetleme yapılmakta ve yine ayrıca zaten Tek Kredi platformu hali hazırda bankalar ile çalışmaktadır. Hal böyle olunca, Tek Kredi güvenilir bir kuruluş olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tek Kredi Başvurusu Yapmak İstiyorum!

Tek kredi kullanarak borçlarınızı yapılandırmak istiyorsanız, platformun web adresi üzerinden kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Burada öncelikle sisteme üye olunması gerekmektedir. Üyelik işlemi son derece kolay ve hızlı sonuçlanmaktadır. Tek kredi sisteme üye olduktan sonra kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapığınızda unutmayınız ki sistem otomatik olarak kredi notu ve kara liste sorgulaması yapmaktadır. Kara listede olan veya kredi notu düşük olanlara kredi çıkma olasılığı düşük olmaktadır.

Daha önce araştırmış olduğumuz Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu başlıklı yazımız çalışmayan ev hanımları için kredi, Ev hanımları kredi başvurusu ve Ev hanımlarına kredi imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık