Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu ve Sorgulaması

14 Mart 2017

Vakıfbank kredi kartı almak istiyorum! Vakıfbank kredi kartı başvurusu nasıl olur? Şartları nelerdir? Sizler de Vakıfbank kredi kartı sahibi olmak istiyor ve kredi kartı başvuru şartlarını merak ediyorsanız kredispara.com tarafından hazırlanan bu yazıyı mutlaka okumalısınız!

Vakıfbank Kredi Kartı

Bankacılık sektörünün öncülerinden olan Vakıfbank, müşterilerine kredi kartı hizmetini birkaç farklı kart türü ile vermektedir. Bu kartlar arasında ise en yaygın olanı ise Vakıfbank Worldcard’tır. Vakıfbank Worldcard, Vakıfbank müşterileri tarafından oldukça yoğun ve beğeni ile kullanılmakta olan kredi kartıdır. Master Card hizmet sağlayıcısı altında bulunan Vakıfbank Worldcard dünyanın her yerinde kullanılabilmektedir. Vakıfbank Worldcard ile alışveriş yapabilir, taksitli alışveriş yapabilir, internet üzerinden alışveriş yapabilir ve nakit çekim olarak kullanabilirsiniz. Vakıfbank Worldcard ayrıca, World ve Vakıfbank üyesi işyerlerinde World Puan uygulaması ve indirim kampanyaları ile Vakıfbank müşterilerine olanaklar sağlamaktadır. Vakıfbank Worldcard kendi içinde Klasik kart, Gold kart, Platinum kart ve Express kart olarak ayrılmakta ve müşterilere özel avantajlar sağlamaktadır.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank Worldcard kredi kartına başvuruda bulunmak için birkaç farklı yöntem vardır. Şubeye giderek veya Vakıfbank Atm’si üzerinden kredi kartı başvurusu yapılabilir. Ancak hiç bunlara gerek kalmadan, kendinizi yormadan yani oturduğunuz yerden web üzerinden de kolaylıkla kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için ise Vakıfbank’a ait olan www.vakifkart.com.tr web adresinden başvuru yapılması gerekmektedir. Bu web adresi üzerinden Vakıfbank’a ait olan tüm kart türlerine başvuru da yapılabilmektedir. Vakıfbank kredi kartı başvurusunda kimlik bilgileri, iletişim bilgileri, kişisel bilgiler vs. istenmekte ve bilgilerin doğru olması gerekmektedir. Burada başvurunun tamamlanması için sistem otomatik olarak başvuru sahibinin beyan edeceği cep telefonuna referans kodu göndermektedir; bu referans kodu girilerek başvuru işlemi tamamlanır.

Vakıfbank Kredi Kartı Alma Şartları Nelerdir?

Vakıfbank kredi kartı başvurusunda verilen bilgilere göre sistem otomatik olarak başvuru sahibinin bilgilerini sorgulatır. Buna göre;

  • Başvuru sahibi bilgileri doğru ve eksiksiz girmelidir.
  • Vakıfbank kredi kartı alabilmek için 18 yaş ve üstü olmak gerekir.
  • Kredi notu çok düşük olanlar ile kara listede olanlara her hangi bir kampanya olmadığı sürece Vakıfbank kredi kartı verilmez.
  • Vakıfbank kredi kartı alabilmek için ayrıca, kredi notu ortalamada olsa bile, mevcut borç durumu da son derece önemlidir. Kayıtlı borcu gelirine göre oldukça fazla olan kişilere Vakıfbank kredi kartı verilse bile limiti düşük olur.

Vakıfbank Kredi Kartı Sorgulaması

Vakıfbank kredi kartı başvurusu belirli kriterlerin araştırılması ve değerlendirilmesini kapsayan bir süreçten geçer. Genellikle banka, kredi kartı başvuru sonucunu başvuru sahibine sms yolu ile iletir. Ancak sistemde bazen aksamalar olmakta ve yoğunluktan dolayı sms ile cevap verme gecikmektedir. Vakıfbank buna bir kolaylık daha getirerek yine www.vakifkart.com.tr web adresi üzerinden kredi kartı sorgulama hizmeti sunmuştur. Burada Tc kimlik no ve cep telefonu belirtilerek kredi kartı başvuru sorgulaması da yapılabilmektedir.

Vakıfbank kredi kartı başvurusu sorgulamasını bankanın müşteri hizmetleri numarasını arayarak da yapabilirsiniz.

Vakıfbank İletişim Bilgileri

Telefon: 0850 222 07 24

Web: www.vakifbank.com.tr / www.vakifkart.com.tr

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat bankası kredi kartı başvurusu hakkında daha çok detaylı bilgi almak için resmi tıklayınız.

Daha önce araştırmış olduğumuz Akbank Neo Kart Başvurusu ve Şartları başlıklı yazımız Akbank, Akbank Neo Kart ve Akbank Neo Kart Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Yorum Yaz


Yukarı Çık