Vakıfbank’tan 50 Bin Lira Kredi ve Bayram Kredisi

26 Ağustos 2016

En büyük bankalardan biri olduğu için beklentileri hep yüksek tutan Vakıfbank Kurban Bayramı’na özel bir bayram kredisi kampanyası oluşturdu. Bu krediye göre isteyenler 50 bin liraya kadar bayram kredisi de kullanmaları mümkün olabilecektir.

Vakıfbank Bayram Kredisi Kampanyası

Bayramdaki ihtiyaçlarınızı ertelememek istiyorsanız bankaların sizlere özel olarak sunduğu bayram kredisi imkanlarına bakıp, ilgilenebilirsiniz. Ülkenin resmi bankası olan Vakıfbank Bayram kredisi kampanyası sayesinde yüzde 1,36 kredi faiz oranından faydalanarak tam 50 bin liraya kadar kredi çekebilirsiniz. Kredinin alt limiti bin lira üst limiti ise 50 bin lira olarak tutar bazında oluşturulmuştur.

Türkiye Cumhuriyeti resmi bankası olan Vakıfbank bayram kredisi olarak bin lira ile 50 bin lira arasında çekilebiliyor, aynı şekilde kredinin vadelendirilmesi konusunda da müşterinin seçimine bakılıyor. Buna göre kredi vadelendirilmesi konusunda 1 aydan 36 aya kadar bir vade seçebilirsiniz. Kredi faiz oranı sabit olup her vade seçeneği için 1,36’dır.

Vakıfbank bayram kredisi kampanyası sayesinde kredi çekmek isterseniz kredi tahsis ücreti ödemek zorunda kalmazsınız. Çünkü bu kredi masrafsız kredi olarak sizlere sunulmuştur.

Keza aynı şekilde bu kredi kampanyası sayesinde hayat sigortası yaptırmanıza da gerek kalmıyor. Bayram’daki ihtiyaçlarınız için Vakıfbank bayram kredisini kullanmanız durumunda masrafsız bir krediden faydalanmış olursunuz.

Bayram Kredisi Başvurusu

Çekmiş olduğunuz 50 bin liralık krediyi 36 ay vadede ödemek istiyorsanız aylık olarak ödemeniz gereken ücret 1847 lira olacaktır. Bu kredide herhangi bir şekilde borç erteleme seçeneği bulunmuyor. Bayram’a kadar devam edecek olan bu kampanyadan faydalanmak için Vakıfbank internet şubesini ya da telefon şubesini kullanabilirsiniz. Ön başvurunuz onaylandığı zaman krediden yarar almak isteyen kişiler Vakıfbank şubesine gitmeleri gerekmektedir. Kişiler, bu banka işlem adımlarını tamamlayıp akabinde de prosedürleri yerine getirdikten sonra bankanın kredisini anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha önce araştırmış olduğumuz Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu başlıklı yazımız çalışmayan ev hanımları için kredi, Ev hanımları kredi başvurusu ve Ev hanımlarına kredi imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık