Yeni Girişimcilik Fikirleri Nelerdir?

5 Mayıs 2017

Yeni fikirlere ihtiyacım var! Yeni girişimcilik fikirleri nelerdir? Hangi yeni girişimcilik fikirleri para kazandırır? Diyorsanız, kesinlikler bu yazımızı okumalısınız! kredispara.com olarak sizlere son günlerin yepyeni girişimcilik fikirlerini anlatıyoruz. Bu yazımızı okumadan sakın ha bir girişimde bulunmayın, en yeni girişimcilik fikirleri ile karşınızdayız!

Yeni Girişimcilik Fikirleri

Yeni Girişimcilik Fikirlerine İhtiyacım Var! var diyorsanız bu yazımız tam size göre. İş kurmak isteyenlerin son günlerde merakla takip ettikleri şey, yeni girişimcilik fikirleridir. Çünkü insanlar artık farklı işler yapmak, farklı hizmet ve ürünler üretmek istiyorlar. Her geçen gün yeni bir girişimcilik örneği ile karşı karşıya kalıyoruz. İnsanlar artık yeni fikirler ile para kazanmak istiyorlar. Biz de yeni girişimcilik fikirlerine ihtiyacım var diyenlere yardımcı oluyoruz.

Yeni Girişimcilik Fikirlerinden Örnekler

Yeni Yazılım ve Otomasyonlar ile kazanın!

girişimcilik

Eğer bilgi teknoloji ve yazılım alanında bilgi sahibi iseniz, yeni fikir ve hizmetleri devreye sokarak güzel bir gelir elde edebilirsiniz. Özellikle ülkemizde yeni yazılım ve otomasyonlarda ciddi ölçüde ihtiyaç var. Belediyelerin şehir içi ulaşım sistemleri, akıllı sayaç okuma sistemleri, araç takip sistemleri, muhasebe alanında alacak verecek sistemleri gibi pek çok alanda hayli fazla ihtiyaç olduğunu unutmayın!

Konsept Mekânlar yaratın, para kazanın!

yeni girişimcilik fikirleri

İster yiyecek içecek olsun, ister konaklama, ister eğlence mekânları… Ne yaparsanız yapın konsept mekanlar yaratın. Günümüzde konsept mekan sahipleri iyi birer girişimcidir. Konsept mekân her zaman ilgi çekere ve para kazandırır. Otobüs, uçak, tren konsept cafeler, temalı butik oteller gibi pek çok yeni girişimcilik örneği ile sizler de iyi birer girişimci olabilirsiniz.

Nerde Çokluk, Orda Kazanç!

para kazanmak

Kalabalık yerlerden uzak durmayın! Nerede kalabalık varsa oraya yönelin. Kalabalık yerlerde her zaman çok daha fazla ihtiyaç ortaya çıkar. En basitinden bahsedelim, seyyar wc sistemi ülkemizde yok denecek kadar az. Bu işte ciddi bir ihtiyaç var ve girişimci sayısı yok denecek kazar az.

Mobil Yiyecek – İçecek Servisi Kazandırır!

mobil girisimcilik fikirleri

Çok klasik bir yöntem olarak görebilirsiniz. Seyyar köfteci, mısırcı, simitçi, limonatacı vb gibi. Ama işin içine konsept bir hava katarsanız, her zaman aranan siz olursunuz. Mobil olarak şehrin dört bir yanında sadece çay kahve hizmeti vermek bile ciddi para kazandıracaktır emin olun. Mobil çaycı, Mobil kahve, Mobil çiğköfte şubesi de yeni girişimcilik fikirleri arasında yer almaktadır.

Daha önce araştırmış olduğumuz Gratis Kozmetik Bayilik Şartları ve Başvurusu başlıklı yazımız Bayilik, Gratis Bayiliği ve Gratis Bayilik Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık