Ziraat Bankası Emeklilere Ne Kadar Promosyon Veriyor?

23 Kasım 2016

Emekliler için promosyon veren bankalar hangileridir? Ne kadar promosyon verilmektedir. Tüm bilgileri burada. Bankalar tarafından düzenlenen kampanyalar ile emekli maaşlarını kendi bankalarından çekilmesi durumunda,  emeklileri kendi bankalarına geçmesi için farklı promosyonlar düzenlemektedir.  Günümüzde bir çok banka emeklilerin maaşlarını kendi bankalarından almaları için bu kişilere farklı opsiyon el imkanları sunmakta ve reklamlarını yapmaktadır.

Ziraat Bankası Emekliler İçin Promosyon

Promosyon kampanyasın da yer alan bankalardan birisi ise ziraat bankası olarak dikkat çekmektedir.  Emekli maaş çekim işlemlerini kendi bankalarından yapacak olan kişilere çeşitli promosyonlar sunmaktadır.  Hususi araç sahibi olan kişilere %10 indirim,  özel konut poliçelerinde %15 indirim ve jolly tur üzerinden yapacakları turizm alışverişlerinde farklı avantajlar sunarak emeklilerin bankalarından emekli maaşı almalarına teşvik etmektedirler.  Ziraat Bankası,  ekstra olarak nakit promosyon ödemesi şuan için yapmamaktadır.

Emekliler İçin Promosyon Ne Kadar?

Bu durumda emekli olan bir birey bankaların promosyon hizmetlerinden yararlanmak istemeleri durumunda,  banka ve şubelerinden verilen promosyonları araştırabilir ve kendileri için en uygun olan bankayı da tercih edebilmektedirler. Promosyonlar bankanın kendi bünyesinde aldığı kararlar dahilinde belirlenmesi sebebi ile her banka aynı promosyonu uygulayabilmektedir. Bir emekliği maaşına 900 tl promosyon verebilen banka yada 600 tl verebilen bir başka olabilir. Bu neden ile en iyi tercihi yapmak için,  iyi bir araştırma işleminden sonra bankaların promosyonlarının daha cazip olanını tercih etmeleri gerekmektedir. Emekli maaşlarını istedikleri bankaya taşımak isteyen kişilere devlet kapısı üzerinden işlemlerini kolaylıkla yapabilirler. Dikkat edilmesi gereken husus,  mevcut olan bankada maaşlarını aldıkları bankada kredi ve kredi kartı gibi borçlarının bulunmaması olmaktadır. Borcu olan bir emekli borçlarının tamamen bitimine kadar,  maaş hesaplarını farklı bir bankaya taşıyamazlar. E-Devlet sitesi haricinde Sosyal güvenlik kurumları il müdürlüğü ‘ne giderek taşıma işlemlerini başlatabilmektedirler.

Daha önce yazmış olduğumuz ilginizi çekebilecek İngbank Emeklilere Ne Kadar Promosyon Veriyor? başlıklı yazımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

Daha önce araştırmış olduğumuz Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu başlıklı yazımız Kredi başvurusu, Yapı Kredi ve Yapı Kredi Bankası Kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık