Ziraat Bankası Tüketici Avans Kredisi – Acil Kredi

30 Ağustos 2016

Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu bir hizmet olan tüketici avans kredisi hakkında bilgiler aktaralım. Tüketici avans kredisi nedir ne işe yarar? Nasıl başvuru yapılır? Kimler başvuru yapabilir? Faydaları nelerdir? Bunları sizler için araştırdık. Öncelikle tüketici avans kredisi‘nin ne olduğuna bir bakalım.

Tüketici Avans Kredisi

Avans adından anlaşılacağı üzere paraya sıkıştığınız veya acil para ihtiyacınız olduğunuzda imdadınıza yetişen bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Acil para lazım diyenler için daha önceki yazılarımızda detaylı olarak ele almıştık. Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler mavi olan kısmı tıklayarak ilgili yazıya ulaşabilirler.

acil para ihtiyacım var

Acil paraya ihtiyacım var diyenler için öneriler bu konumuzda. Resmin üzerini tıklayarak ilgili yazımıza ulaşmanız mümkündür.

Tüketici Avans Kredisi Özellikleri Nelerdir?

Gelelim Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu tüketici avans kredisine.

Bankanın aktarmış olduğu bilgi şu yönde. Ziraat Bankası’nda bulunan vadesiz, vadeli veya yatırım hesaplarınız bulunuyorsa, tüketici avans kredisi kullanabilirsiniz. Tüketici avans kredisi özelliklerini şöyle sıralayabiliriz.

  • Vade seçenekleri 6 aya kadardır.
  • Tek ödemeli veya taksitli olarak yararlanabilirsiniz.
  • Vadeli bir hesapta paranız bulunuyorsa bunu bozmadan paranızın para kazanmasına devam edebilirsiniz.
  • Teminat olarak da bankanın bünyesinde bulunan hesaplarınız alınmaktadır. Bunlar vadeli, vadesiz, yatırım hesabı, döviz hesaplarınız, yatırım fonlarınız olmaktadır.
  • Tüketici avans kredisi hizmetinde hayat sigortası zorunluluğu bulunmamaktadır.

Tüketici avans kredisine nasıl başvurulur?

Tüketici avans kredisi kullanmak isteyenler kişilerin Ziraat Bankası şubelerine giderek başvuru işlemlerini yapabilirler.

Yukarıda da değindiğimiz gibi acil para ihtiyacınızda hayat kurtaracak gibi görünmekte. Vadeli hesabınızı bozmadan da acil nakit ihtiyacınızı karşılamanız ayrıca güzel bir özellik olarak durmaktadır. Bunlardan ayrıca acil para ihtiyacı olanlar için sitemizde bulunan Acil Nakit Para İsteyenlere Öneriler başlıklı yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz. Yazılarımızın sonunda bulunan yorum kısmında yazımıza destek verebilir ayrıca aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Daha önce araştırmış olduğumuz Acil Nakit Para İsteyenlere Öneriler başlıklı yazımız Acil para, Acil para bulmak için ve Acil para lazım hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık